Opel Antara GTC, dokonalý GT crossover

Opel Antara GTC se u Opelu jmenuje nejnovější studie ve stylu offroad-coupé, kterou německá společnost přivezla do Frankfurtu. Koncept, kterému posloužila jako základ studie Daewoo S3X vyniká kombinací ostrých linií, které můžeme najít u Astry GTC, a perfektním sladění zvýšeného podvozku s třídveřovou karoserií. Antara GTC je jakousi předzvěstí, kam bude směřovat vývoj a design nové Frontery. Tato studie je 4530 mm dlouhá, 1970 mm široká a 1640 mm dlouhá a Opel ji řadí do třídy SUV. Pod její kapotou se nachází již známý nafťák 1.9 CDTI twinturbo s výkonem 156 kW (212 k), kroutícím momentem 400 Nm a filtrem pevných částic. Výkon přenáší na asfalt prostřednictvím kol z lehkých slitin automatická převodovka. Antara GTC zvládne sprint na stovku pod osm sekund a rozjede se až na 210 km/h.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 13 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků