Okruh v Monze dostal soudní zákaz pořádání závodů Formule 1

Jeden z nejtradičnějších podniků Formule 1, Velká cena Itálie v Monze, je v ohrožení. Soud totiž zakázal jakékoli aktivity ve vztahu s Formulí 1 a to z důvodu velkého hluku, který při pořádání závodu každoročně obtěžuje občany žijící v okolí okruhu. Ti tak vyhráli svůj dlouho táhnoucí se spor s vedením závodiště. Zástupci okruhu ale vidí celou situaci poměrně optimisticky a měli by do příští sezóny Formule 1 stihnout provést na okruhu takové úpravy, aby hluk v okoló klesl na přijatelnou mez a závod se zde mohl konat i nadále.

Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

včera | David Rusol
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků