Ofenziva offroadů od Nissanu: bude Almera SUV?

Automobilka Nissan sleduje dlouhodobý trend na trhu s automobily a na nejrychleji rostoucí poptávku sekce offroadů a SUV reagoval nabídkou sportovního Murana, velkého Pathfindera a pickupu Navaro. Novým modelem by mělo být další sedmimístné SUV s pohonem 4x4, které bude vycházet z konceptu Qashqai a spolu s Note jej představí Nissan na mezinárodním automobilovém veletrhu ve Frankfurtu.

Dle spekulací zahraničních internetových médií je pravděpodobné, že v roce 2006 by se na trhu mohl objevit model na bázi Almery, ale s prvky MPV a SUV. Linie a křivky nového auta budou vycházet z výše zmiňovaných modelů Note a Qashqui. Malé SUV by se mělo postavit proti takovým vozům, jako je např. chystaný VW Beduin nebo Toyota RAV4.

 

 

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků