Odhalení Škody Enyaq iV se můžete zúčastnit i vy. Na místo dorazíte virtuálně

Premiéry elektrického SUV se bude moci zúčastnit každý. Novinka se totiž odhalí i v takzvaném virtuálním pavilonu.

Světová premiéra Škody Enyaq iV je za dveřmi. Nyní automobilka upřesňuje, že 1. září se odhalení elektrického SUV uskuteční hned dvojí formou: s živým představením modelu v Praze totiž značka nabídne i virtuální prohlídku vozu širé veřejnosti. Individuálně ovladatelné 360° kamery zprostředkují divákům pocit, jako by sami byli ve středu dění.

Škoda Enyaq iV ukázala světla. Dostane i osvětlenou masku jako nové vozy BMW

Škoda Enyaq iV ukázala světla. Dostane i osvětlenou masku jako nové vozy BMW

Před živým přenosem a po něm se budou moci lidé on-line pohybovat po virtuálním pavilonu, kde bude možné si ze všech úhlů prohlédnout nejprve studii Vision iV a poté již plně odhalené SUV Enyaq iV. K oběma vozům bude také připraven rozsáhlý informační materiál ke stažení, probíhat budou rozhovory s experty z oboru s možností diváků zasílat své dotazy přes sociální sítě.

Mimo to nabídne Škoda virtuálně i možnost prohlédnutí vybraných modelů ze 125leté historie podniku. V galerii bude kromě modelů 1000 MB, 640 Superb, 1101 Tudor nebo L&K S také Rapid Six nebo Popular Monte Carlo. Chybět pak nebudou ani informace o probíhajícím partnerství značky s cyklistickým závodem Tour de France.

Škoda Favorit přiměla Čechy stát fronty i spát venku. Ani vysoká cena jim nevadila

Škoda Favorit přiměla Čechy stát fronty i spát venku. Ani vysoká cena jim nevadila

Světová premiéra Enyaqu iV tedy proběhne 1. září v Praze. Přístup do virtuálního pavilonu budou mít diváci od 18:40 hodin, 20 minut před začátkem živého odhalení, přičemž aktivní bude ještě dvě hodiny po akci. Stejně jako hosté prezentace v Praze se i návštěvníci digitální události mohou dle vlastního uvážení rozhodnout, v jakém pořadí si jednotlivé části prohlédnou. Výjimkou je pouze livestream, přenášený od 19.00 hodin, na který budou návštěvníci upozorněni minutu před začátkem.

Z reálné prezentace samozřejmě přineseme všechny důležité informace. Pokud se chcete účastnit virtuální formy, přímou cestu najdete zde, odkazy pro přístup bude mít ale Škoda i na svém Facebooku, Twitteru nebo na tiskovém webu Škoda Storyboard. Nebo zkrátka jen klikněte na video pod tímto článkem!

A glimpse of the all-new, fully electric ŠKODA ENYAQ iV

A glimpse of the all-new, fully electric ŠKODA ENYAQ iV is hiding right here, but only you, the fans, can make it appear… write ENYAQ, ENYAQ iV or ENYAQiV in the comments to remove the crystals!

Zveřejnil(a) ŠKODA dne Úterý 1. září 2020

Škoda

Škoda Auto je největší česká automobilka. Vychází ze společnosti Laurin & Klement založené v roce 1895, od roku 1990 je součástí skupiny Volkswagen Group.

Škoda Fabia • Škoda ScalaŠkoda Rapid • Škoda Octavia  Škoda Superb • Škoda Yeti • Škoda Kodiaq • Škoda Citigo • Škoda Kamiq • Škoda Karoq • Škoda Enyaq iV

Vylepšené Mini SE Countryman nás fakt bavilo! Tříválec do zásuvky má síly až až

Mini Cooper SE Countryman All4

Jen pár desítek hodin před tím, než Česká republika na vládním semaforu zčervenala, jsme si stihli odskočit do Německa na projížďku s vylepšeným plug-in hybridním Mini Countryman. A ta jízda fakt stála za to!

dnes | Jan Mička | 3 příspěvky
TEST Peugeot e-208 GT 100 kW: Cizelace městského auta pro nadšence

Peugeot e-208 GT

Peugeot 208 se prodává i v elektrické variantě. Zkusili jsme si kousek v nejvyšší výbavě GT.

24.  9.  2020 | Vladimír Kadera | 13 příspěvků
Nový Hyundai i20 může vzbudit poprask! Řídili jsme prototyp s litrovým motorem

Hyundai i20 1.0 T-GDI

Nový Hyundai i20 je očekávaným soupeřem fabie a spol. Přijede až v říjnu, my už jsme jej ale exkluzivně vyzkoušeli.

20.  9.  2020 | Jiří BaborskýOndřej Mára | 47 příspěvků