Odhalení Škody Enyaq iV se můžete zúčastnit i vy. Na místo dorazíte virtuálně

Premiéry elektrického SUV se bude moci zúčastnit každý. Novinka se totiž odhalí i v takzvaném virtuálním pavilonu.

Světová premiéra Škody Enyaq iV je za dveřmi. Nyní automobilka upřesňuje, že 1. září se odhalení elektrického SUV uskuteční hned dvojí formou: s živým představením modelu v Praze totiž značka nabídne i virtuální prohlídku vozu širé veřejnosti. Individuálně ovladatelné 360° kamery zprostředkují divákům pocit, jako by sami byli ve středu dění.

Škoda Enyaq iV ukázala světla. Dostane i osvětlenou masku jako nové vozy BMW

Škoda Enyaq iV ukázala světla. Dostane i osvětlenou masku jako nové vozy BMW

Před živým přenosem a po něm se budou moci lidé on-line pohybovat po virtuálním pavilonu, kde bude možné si ze všech úhlů prohlédnout nejprve studii Vision iV a poté již plně odhalené SUV Enyaq iV. K oběma vozům bude také připraven rozsáhlý informační materiál ke stažení, probíhat budou rozhovory s experty z oboru s možností diváků zasílat své dotazy přes sociální sítě.

Mimo to nabídne Škoda virtuálně i možnost prohlédnutí vybraných modelů ze 125leté historie podniku. V galerii bude kromě modelů 1000 MB, 640 Superb, 1101 Tudor nebo L&K S také Rapid Six nebo Popular Monte Carlo. Chybět pak nebudou ani informace o probíhajícím partnerství značky s cyklistickým závodem Tour de France.

Škoda Favorit přiměla Čechy stát fronty i spát venku. Ani vysoká cena jim nevadila

Škoda Favorit přiměla Čechy stát fronty i spát venku. Ani vysoká cena jim nevadila

Světová premiéra Enyaqu iV tedy proběhne 1. září v Praze. Přístup do virtuálního pavilonu budou mít diváci od 18:40 hodin, 20 minut před začátkem živého odhalení, přičemž aktivní bude ještě dvě hodiny po akci. Stejně jako hosté prezentace v Praze se i návštěvníci digitální události mohou dle vlastního uvážení rozhodnout, v jakém pořadí si jednotlivé části prohlédnou. Výjimkou je pouze livestream, přenášený od 19.00 hodin, na který budou návštěvníci upozorněni minutu před začátkem.

Z reálné prezentace samozřejmě přineseme všechny důležité informace. Pokud se chcete účastnit virtuální formy, přímou cestu najdete zde, odkazy pro přístup bude mít ale Škoda i na svém Facebooku, Twitteru nebo na tiskovém webu Škoda Storyboard. Nebo zkrátka jen klikněte na video pod tímto článkem!

Škoda

Škoda Auto je největší česká automobilka. Vychází ze společnosti Laurin & Klement založené v roce 1895, od roku 1990 je součástí skupiny Volkswagen Group.

Škoda Fabia • Škoda ScalaŠkoda Rapid • Škoda Octavia  Škoda Superb • Škoda Yeti • Škoda Kodiaq • Škoda Citigo • Škoda Kamiq • Škoda Karoq • Škoda Enyaq iV

Řídili jsme nové Porsche Taycan Cross Turismo: Letí na silnici, dovádí v terénu!

Porsche Taycan Cross Turismo

Dostali jsme příležitost vyzkoušet nový přírůstek do elektrické rodiny Porsche Taycan. Je praktičtější a neztratí se ani mimo zpevněné cesty.

včera | Stanislav Kolman | 4 příspěvky
TEST Subaru Forester 2.0ie-S ES Sport: Pozor, vezu rybičky!

Subaru Forester ES Sport

Subaru Forester se nyní prodává i ve verzi Sport. Nečekejte ale žádné turbohrátky, tohle je hraní si s barvičkami.

9.  5.  2021 | Vladimír Kadera | 2 příspěvky
TEST Hyundai i10 1.0 T-GDI N Line: Bejby nebude sedět v koutě!

Hyundai i10 1.0 T-GDI N Line

Městskou krabičku se sportovním vzhledem asi nebudou všichni brát úplně vážně. V Hyundai i10 se 100koňovým přeplňovaným motorem se však skrývá víc, než se na první pohled zdá.

7.  5.  2021 | Jan Mička