Od neděle musíme svítit i ve dne

Od neděle 31. října, kdy začíná zimní čas, a který trvá až do konce března, musíme na silnicích povinně svítit přes den. Vzhledem k tomu, že zimní dny jsou kratší a většinou i pochmurnější, je to jistě chvályhodné. Je dokázáno, že denní svícení dokáže snížit nehodovost.

Tip: Na téma denního svícení se na AutoRevue.cz rozpoutalo několik živých diskusí. Připomeňme si je:

Tip druhý: Některé automobilky, např. Škoda, nabízí ve svém příslušenství dodatečnou montáž funkce denní svícení pro vozy, které ji nemají z výroby. U škody stojí cca 800 Kč bez montáže. Vážně to není špatné...

TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 17 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků
TEST Lada Vesta SW Cross: Mnohem lepší, než by měla být!

Lada Vesta SW Cross

Přestože jsou vozy Lada na českých silnicích jako doma už celá desetiletí, potkat, nebo ještě lépe řídit nejnovější modely, není zase tak snadné. A víte co? Je to velká škoda…

10.  7.  2018 | Jan Mička | 207 příspěvků