Octavia combi Allroad 4x4, univerzální Škoda přichází z Německa

Německý specialista na české vozy, firma Milotec, připravil pro Octavii 4x4 paket určený pro ty, kteří občas vyrazí i do zhoršeného terénu. Octavia tak konečně dostala to, co jí z výroby tak trochu chybí - vzhled i funkci opravdového allroadu.
Octavia combi Allroad 4x4, univerzální Škoda přichází z Německa
Pokud si chcete své kombi vylepšit o styling, který váš vůz odliší a navíc i ochrání proti oděrkám, nebo jiným drobným následkům je na místě navštívit německý Milotec.

K hlavním novinkám této sady, která nese název Allroad 4x4, patří dveřní lišty a spodní kryty předního a zadního nárazníku. Tyto díly jsou vyrobeny ze stříbrného ABS. Lišty na karosérii se navíc k vozu pouze přilepí a díly nárazníků se upevňují pouze vruty. Tato sada vás přijde na příjemných 3 790 Kč. Výhodou je také fakt, že si můžete zakoupit díly této sady jednotlivě.

V jiné nabídce, ovšem stále pro Octavii combi, si pak můžete vybrat sportovnější masku chladiče s nerezovým rámečkem, kryty světlometů, nerezové ozdobné lišty, různé druhy koncovek výfuku a nebo kryty dveřních sloupků.

Vnější design zdůrazňují ráfky ProLine Wheels 8x18“ s pneumatikami Hankook Icebear W300 o rozměru 225/40 R18, jenž se osvědčují při jízdě po nezpevněných cestách, pro které je také Škoda Octavia Combi Allroad určena.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Škoda Octavia combi Allroad 4x4
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

včera | Miro Mihálik | 16 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků
TEST Lada Vesta SW Cross: Mnohem lepší, než by měla být!

Lada Vesta SW Cross

Přestože jsou vozy Lada na českých silnicích jako doma už celá desetiletí, potkat, nebo ještě lépe řídit nejnovější modely, není zase tak snadné. A víte co? Je to velká škoda…

10.  7.  2018 | Jan Mička | 207 příspěvků