Ocenění správné velikosti 2004/2005 pro Mitsubishi Colt

Mitsubishi Colt získal další ocenění: „The 2004/2005 Right Size Award“. Tuto cenu uděluje holandský časopis „OpMaat“ (= The Right Size, nebo-li správná velikost) vozům, které nabízejí dostatek prostoru lidem s nadprůměrnou velikostí.

Vědecké studie odhalily skutečnost, že Holanďané jsou nejvyššími lidmi na světě.

Porota, kterou dal dohromady časopis „OpMaat“ se shodla na: „Vůz vyniká v oblasti prostoru nohou a hlavy, a to vpředu i vzadu. Tento mimořádný prostor je možný díky výšce vozu a chytrému systému zadních sedadel, která mohou být upravena samostatně nebo mohou být dokonce vyjmuta. Dynamické vlastnosti vozu jsou skvělé, a to díky dlouhému rozvoru a komfortnímu zavěšení kol. Když vezmete toto vše v úvahu, tak Colt ve své třídě jednoznačně vyniká.“

Ocenění převzal od zástupců časopisu OpMaat generální ředitel prodeje Mitsubishi Motors Netherlands, Martin van Vugt.

OpMaat je časopis pro lidi, kteří se vymykají průměru. Pro lidi, kterým nestačí standardní rozměry, např. domů, oblečení, automobilů atd.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 17 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků
TEST Lada Vesta SW Cross: Mnohem lepší, než by měla být!

Lada Vesta SW Cross

Přestože jsou vozy Lada na českých silnicích jako doma už celá desetiletí, potkat, nebo ještě lépe řídit nejnovější modely, není zase tak snadné. A víte co? Je to velká škoda…

10.  7.  2018 | Jan Mička | 207 příspěvků