Ocenění správné velikosti 2004/2005 pro Mitsubishi Colt

Mitsubishi Colt získal další ocenění: „The 2004/2005 Right Size Award“. Tuto cenu uděluje holandský časopis „OpMaat“ (= The Right Size, nebo-li správná velikost) vozům, které nabízejí dostatek prostoru lidem s nadprůměrnou velikostí.

Vědecké studie odhalily skutečnost, že Holanďané jsou nejvyššími lidmi na světě.

Porota, kterou dal dohromady časopis „OpMaat“ se shodla na: „Vůz vyniká v oblasti prostoru nohou a hlavy, a to vpředu i vzadu. Tento mimořádný prostor je možný díky výšce vozu a chytrému systému zadních sedadel, která mohou být upravena samostatně nebo mohou být dokonce vyjmuta. Dynamické vlastnosti vozu jsou skvělé, a to díky dlouhému rozvoru a komfortnímu zavěšení kol. Když vezmete toto vše v úvahu, tak Colt ve své třídě jednoznačně vyniká.“

Ocenění převzal od zástupců časopisu OpMaat generální ředitel prodeje Mitsubishi Motors Netherlands, Martin van Vugt.

OpMaat je časopis pro lidi, kteří se vymykají průměru. Pro lidi, kterým nestačí standardní rozměry, např. domů, oblečení, automobilů atd.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků