Ocenění pro Ford Transit

Ford Transit získal v posledních dnech další důležité ocenění. Čtenáři časopisu Trucker ho zvolili „Vanem sezóny 2001“...
Ocenění pro Ford Transit
Ford Transit získal v posledních dnech další důležité ocenění. Čtenáři časopisu Trucker ho zvolili „Vanem sezóny 2001“. Stal se tak nejúspěšnější dodávkou v sedmileté historii této ankety. Ford Transit zvítězil totiž už v letech 1995 a 1998-9.

Magazín Trucker je českou a slovenskou verzí respektovaného německého časopisu Fernfahrer – Trucker a značnou část jeho čtenářů tvoří profesionální řidiči. O to cennější je skutečnost, že v jejich hodnocení letos Ford Transit dosáhl celkem 10 260 bodů. To znamenalo nejen jasné vítězství mezi dodávkami (2. MB Sprinter 6 248, 3. Iveco Daily City Truck 6 048), ale také absolutně nejvyšší počet dosažených hlasů ze všech čtyř kategorií. Připomeňme, že čtenáři Truckeru volí ještě nejlepší truck, autobus a návěs.

Ford Transit poslední generace mimochodem získal i mnoho dalších důležitých ocenění – kromě vítězství v anketě „Mezinárodní dodávka roku 2001“ zvítězil také např. v „Arktickém testu dodávek“.

Tato nejpopulárnější evropská dodávka, jejíž poslední verze vychází z 35-leté tradice, nabízí uživatelům nespočet variant - v kombinaci jednotlivých karoserií, motorů a rozvorů je jich několik stovek. Transit vykazuje mimo jiné také nejnižší provozní náklady ve své třídě. Není tedy divu, že jeho přednosti ocení právě profesionálové.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Jeep Compass 2,0 MultiJet: Horal mezi praktičtějšími crossovery

Jeep Compass 2,0 MultiJet

Nový Jeep Compass chce na rozdíl od hranatého předchůdce více cílit na městské zákazníky a bodovat svým stylem. Přesto mezi konkurenty zůstává drsnější variantou.

12.  12.  2017 | Milan Lažanský | 2 příspěvky
Test ojetiny Škoda Citigo: Skvělé auto s jednou velkou chybou

Ojetina: Škoda Citigo 1.0 MPI

Ceny ojetých minivozů koncernu Volkswagen klesají pod osmdesát tisíc. Jak jsou na tom se spolehlivostí?

10.  12.  2017 | David Rusol | 32 příspěvků
Minitest Renault Espace 1,8 TCe: Jak v obrovi slouží motor Alpine A110?

Renault Espace 1.8 TCe (minitest)

Renault Espace patří do kategorie velkých MPV. Tedy takových aut, která by mnohým často velmi hodila, ale nakonec si je koupí jen málokdo. Renault nyní připravil verzi, která je z mnoha hledisek velmi zajímavá.

9.  12.  2017 | Radek Pecák | 13 příspěvků