Ocenění pro Ford Transit

Ford Transit získal v posledních dnech další důležité ocenění. Čtenáři časopisu Trucker ho zvolili „Vanem sezóny 2001“...
Ocenění pro Ford Transit
Ford Transit získal v posledních dnech další důležité ocenění. Čtenáři časopisu Trucker ho zvolili „Vanem sezóny 2001“. Stal se tak nejúspěšnější dodávkou v sedmileté historii této ankety. Ford Transit zvítězil totiž už v letech 1995 a 1998-9.

Magazín Trucker je českou a slovenskou verzí respektovaného německého časopisu Fernfahrer – Trucker a značnou část jeho čtenářů tvoří profesionální řidiči. O to cennější je skutečnost, že v jejich hodnocení letos Ford Transit dosáhl celkem 10 260 bodů. To znamenalo nejen jasné vítězství mezi dodávkami (2. MB Sprinter 6 248, 3. Iveco Daily City Truck 6 048), ale také absolutně nejvyšší počet dosažených hlasů ze všech čtyř kategorií. Připomeňme, že čtenáři Truckeru volí ještě nejlepší truck, autobus a návěs.

Ford Transit poslední generace mimochodem získal i mnoho dalších důležitých ocenění – kromě vítězství v anketě „Mezinárodní dodávka roku 2001“ zvítězil také např. v „Arktickém testu dodávek“.

Tato nejpopulárnější evropská dodávka, jejíž poslední verze vychází z 35-leté tradice, nabízí uživatelům nespočet variant - v kombinaci jednotlivých karoserií, motorů a rozvorů je jich několik stovek. Transit vykazuje mimo jiné také nejnižší provozní náklady ve své třídě. Není tedy divu, že jeho přednosti ocení právě profesionálové.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků