Ocenění pro Ford Transit

Ford Transit získal v posledních dnech další důležité ocenění. Čtenáři časopisu Trucker ho zvolili „Vanem sezóny 2001“...
Ocenění pro Ford Transit
Ford Transit získal v posledních dnech další důležité ocenění. Čtenáři časopisu Trucker ho zvolili „Vanem sezóny 2001“. Stal se tak nejúspěšnější dodávkou v sedmileté historii této ankety. Ford Transit zvítězil totiž už v letech 1995 a 1998-9.

Magazín Trucker je českou a slovenskou verzí respektovaného německého časopisu Fernfahrer – Trucker a značnou část jeho čtenářů tvoří profesionální řidiči. O to cennější je skutečnost, že v jejich hodnocení letos Ford Transit dosáhl celkem 10 260 bodů. To znamenalo nejen jasné vítězství mezi dodávkami (2. MB Sprinter 6 248, 3. Iveco Daily City Truck 6 048), ale také absolutně nejvyšší počet dosažených hlasů ze všech čtyř kategorií. Připomeňme, že čtenáři Truckeru volí ještě nejlepší truck, autobus a návěs.

Ford Transit poslední generace mimochodem získal i mnoho dalších důležitých ocenění – kromě vítězství v anketě „Mezinárodní dodávka roku 2001“ zvítězil také např. v „Arktickém testu dodávek“.

Tato nejpopulárnější evropská dodávka, jejíž poslední verze vychází z 35-leté tradice, nabízí uživatelům nespočet variant - v kombinaci jednotlivých karoserií, motorů a rozvorů je jich několik stovek. Transit vykazuje mimo jiné také nejnižší provozní náklady ve své třídě. Není tedy divu, že jeho přednosti ocení právě profesionálové.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

včera | Miro Mihálik | 17 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků
TEST Lada Vesta SW Cross: Mnohem lepší, než by měla být!

Lada Vesta SW Cross

Přestože jsou vozy Lada na českých silnicích jako doma už celá desetiletí, potkat, nebo ještě lépe řídit nejnovější modely, není zase tak snadné. A víte co? Je to velká škoda…

10.  7.  2018 | Jan Mička | 207 příspěvků