Ocenění pro Ford Transit

Ford Transit získal v posledních dnech další důležité ocenění. Čtenáři časopisu Trucker ho zvolili „Vanem sezóny 2001“...
Ocenění pro Ford Transit
Ford Transit získal v posledních dnech další důležité ocenění. Čtenáři časopisu Trucker ho zvolili „Vanem sezóny 2001“. Stal se tak nejúspěšnější dodávkou v sedmileté historii této ankety. Ford Transit zvítězil totiž už v letech 1995 a 1998-9.

Magazín Trucker je českou a slovenskou verzí respektovaného německého časopisu Fernfahrer – Trucker a značnou část jeho čtenářů tvoří profesionální řidiči. O to cennější je skutečnost, že v jejich hodnocení letos Ford Transit dosáhl celkem 10 260 bodů. To znamenalo nejen jasné vítězství mezi dodávkami (2. MB Sprinter 6 248, 3. Iveco Daily City Truck 6 048), ale také absolutně nejvyšší počet dosažených hlasů ze všech čtyř kategorií. Připomeňme, že čtenáři Truckeru volí ještě nejlepší truck, autobus a návěs.

Ford Transit poslední generace mimochodem získal i mnoho dalších důležitých ocenění – kromě vítězství v anketě „Mezinárodní dodávka roku 2001“ zvítězil také např. v „Arktickém testu dodávek“.

Tato nejpopulárnější evropská dodávka, jejíž poslední verze vychází z 35-leté tradice, nabízí uživatelům nespočet variant - v kombinaci jednotlivých karoserií, motorů a rozvorů je jich několik stovek. Transit vykazuje mimo jiné také nejnižší provozní náklady ve své třídě. Není tedy divu, že jeho přednosti ocení právě profesionálové.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Seat Ibiza 1.5 TSI ACT FR: Padne jako ulitý!

Seat Ibiza 1.5 TSI ACT FR

Pokud si u nás chce koupit Seat Ibiza se čtyřválcovým motorem, musíte chtě nechtě sáhnout po patnáctistovce TSI, navíc výhradně v provedení FR. Je to zároveň kombinace, která nás fakt baví!

22.  3.  2018 | Jan Mička | 53 příspěvků
TEST Toyota C-HR 1,8 Hybrid: S nudou je třeba skoncovat!

Toyota C-HR 1,8 Hybrid

Největší světová automobilová značka přestala vyznávat teorii šedého středu. Crossover C-HR je toho zářným příkladem.

20.  3.  2018 | Radek Pecák | 73 příspěvků
TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 19 příspěvků