Obnovení výroby Roveru nabírá konkétních podob

Čínská automobilka Nanjing Automobile, která po bankrotu koupila britskou firmu MG Rover, si nyní pronajala výrobní haly od realitní kanceláře, která je vlastní. Nanjing si tyto výrobní prostory pronajala na 33 let. Právě na tento krok se netrpělivě čekalo, protože ukazuje, že čínský výrobce hodlá skutečně obnovit výrobu v závodech ve městě Longbridge. Je ovšem stále neznámou, zda Nanjing obnoví výrobu automobilů Rover, nebo bude vyrábět své vlastní vozy pod značkou Rover, popř. bude vyrábět své vozy pod svou značkou.
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

dnes | Michal Žďárský
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků