Nudí se doma vaše děti? Omalovánky s krásnými auty jistě rádi vybarvíte s nimi

Vedle klasických automobilů Mercedes-Benz najdete v galerii i Aston Martin Vanquish a zástup modelů značky Renault.

Mnozí z nás jsou teď doma ať už kvůli karanténě, nebo v rámci home office. Dětem ale zakázali chodit do školy již počátkem tohoto měsíce. V návaznosti na to se tak některé automobilky angažují ve snaze je zabavit. Značky Mercedes-Benz a Callum například přinášejí vlastní omalovánky. Trochou do mlýna ale přispěl i Renault.

Ukrajinci dělají z ojetých Mercedesů a BMW sovětské retro. Výsledky nestojí málo

Ukrajinci dělají z ojetých Mercedesů a BMW sovětské retro. Výsledky nestojí málo

Nejlepší zpracování má určitě Mercedes-Benz, na jehož oficiálních stránkách si můžete zdarma stáhnout sedm omalovánek, které mapují některé z nejdůležitějších vozů historie. Nechybí modely SL, 300 SL Gullwing, starý obytňák nebo koncept Vision EQS

Své omalovánky nabízí i společnost Callum, kterou vede Ian Callum, geniální designér Jaguarů a dlouholetý spolupracovník značky Aston Martin. Do světa prozatím vypustila tři omalovánky vozu Aston Martin Vanquish. Čtvrtá, zobrazující závodní verzi stejného vozu, bude následovat.

Renault se zbavuje starého Clia. Levnější už nebude, ceny spadly k úrovni Dacie

Renault se zbavuje starého Clia. Levnější už nebude, ceny spadly k úrovni Dacie

Magazín RNews, zaměřující se na značky Renault a Dacia, zveřejnil na facebooku 35 omalovánek aktuální modelové palety Renaultu. Všechny zmíněné omalovánky najdete nahoře v galerii. Ke stažení stačí otevřít galerii a kliknout u vybraného obrázku na lupu. Poté bude možné obrázek uložit.

Se Škodou Octavia 2.0 TDI Evo poprvé v Česku: Musí být nejlepší. Daří se jí to?

Škoda Octavia Combi 2.0 TDI Evo

Novou generaci Škody Octavia jsme poprvé vyzkoušeli rovnou na českých silnicích. Kombi s motorem 2.0 TDI Evo se tváří jako ideální služebák, navíc model jako takový nemá v rámci automobilky jednoduché poslání.

27.  3.  2020 | Jan Mička | 125 příspěvků
TEST Mazda CX-30 Skyactiv-X 6MAN vs. 6AT 4x4: Revoluční All In One?

Mazda CX-30 2.0 Skyactiv-X

Vznětová, zážehová, přeplňovaná, atmosférická, hybridní. Zdá se to sice k nevíře, ale všechna tato adjektiva popisují kompaktní SUV Mazda CX-30 s „dieselovým benzinem“ Skyactiv-X. Jen ne všechna najednou. Jaká tedy v reálném světě je a jak se liší čtyřkolka s automatem od předokolky s manuální převodovkou?

25.  3.  2020 | Petr Schnagl | 24 příspěvků
Minitest Honda Civic 5D 1.0 VTEC CVT: Stačilo po 5 letech jen posypat pepřem?

Honda Civic 1.0 VTEC CVT

Japonci Hondu Civic lehce vylepšili a poslali zpět na trh se zajímavou cenou. Stačí to ale k tomu, aby vyčnívala nad konkurencí?

21.  3.  2020 | Vladimír Kadera | 125 příspěvků