Nový výhodný paket pro VW Touran

Volkswagen Touran dostane nový optický a komfortní paket. Komfort a Styl, jak se tento paket jmenuje, obsahuje přípravu pro mobilní telefon, parkovací asistent a mlhové světla. Pokud si objednáte Touran ve výbavě Trendline, můžete si vybrat 16" kola z lehkých slitin a v případě výbavy Highline i 17" kola z lehkých slitin. Cena tohoto paketu pro výbavu Trendline bude přibližně 28 000 Kč, ovšem zákazník zaplatí pouze necelých 25 000 Kč. V případě výbavy Trendline je cena 25 500 Kč s tím, že zákazník zaplatí pouze 15 500 Kč.


Volkswagen kvalitnější fotografie Touranu s novým paketem zatím nezveřejnil

Minitest Seat Alhambra 2.0 TDI DSG 4WD: Důvod, proč MPV nesmí zemřít

Seat Alhambra 2.0 TDI DSG 4WD (minitest)

Rostoucí zájem o crossovery a SUV už v nedávné minulosti poslal na odpočinek dva velikány segmentu MPV. Jak ale dokazuje stále prodávaný Seat Alhambra, tyto vozy jsou stále potřeba.

dnes | Jan Mička
TEST Subaru XV 1,6i Lineartronic: Kompromis, ale ten nejlepší!

Subaru XV 1,6i Lineartronic

Subaru XV se na přelomu roku dostalo na trh v druhé generaci. Od té minulé se vizuálně moc neliší, ale japonští technici vůz vyladili téměř k dokonalosti.

20.  2.  2018 | Radek Pecák | 78 příspěvků
TEST Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi: Galerie moderního designu

Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi

Nové městské SUV francouzské automobilky obsahuje tolik designérských nápadů, že by to vystačilo hned na několik aut. C3 Aircross jsme vyzkoušeli s motorem 1.6 BlueHDi.

17.  2.  2018 | Radek Pecák | 15 příspěvků