Nový výhodný paket pro VW Touran

Volkswagen Touran dostane nový optický a komfortní paket. Komfort a Styl, jak se tento paket jmenuje, obsahuje přípravu pro mobilní telefon, parkovací asistent a mlhové světla. Pokud si objednáte Touran ve výbavě Trendline, můžete si vybrat 16" kola z lehkých slitin a v případě výbavy Highline i 17" kola z lehkých slitin. Cena tohoto paketu pro výbavu Trendline bude přibližně 28 000 Kč, ovšem zákazník zaplatí pouze necelých 25 000 Kč. V případě výbavy Trendline je cena 25 500 Kč s tím, že zákazník zaplatí pouze 15 500 Kč.


Volkswagen kvalitnější fotografie Touranu s novým paketem zatím nezveřejnil

TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

včera | Jan Mička | 5 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků