Nový VW Caddy se odhaluje na prvních skicách. Vypadá jako GTI pro dělníky

Volkswagen Užitkové vozy chce rozšířit portfolio zákazníků modelů Caddy a Caddy Cargo. Ten příští tak bude sportovněji zaměřený.

Volkswagen začíná lákat na nový užitkový i rodinný model Caddy dvojicí designových skic. Automobilka si dává na tomto modelu velmi záležet, musí totiž udržet své dlouho budované postavení mezi malými dodávkami i MPV.

Minitest Volkswagen Caddy Maxi 1.4 TGI: Spořivému plyn nesmrdí

Minitest Volkswagen Caddy Maxi 1.4 TGI: Spořivému plyn nesmrdí

Již z prvních obrázků je ale jasně vidět, že na Caddy nezůstane kámen na kameni. Volkswagen, respektive divize Volkswagen Užitkové vozy, chce u novinky vsadit na sportovnější design. Právě ten totiž bude prý budoucí zákazníky lákat nejvíce. I proto zdůrazňuje sníženou střešní linku a nový, drsnější světelný podpis. Zadní část vozu dostane vertikální LED světlomety, které se objeví i v rodinné verzi.

TEST Peugeot Rifter Long 1.5 BlueHDi EAT8: Komfortní univerzál

TEST Peugeot Rifter Long 1.5 BlueHDi EAT8: Komfortní univerzál

Architektura přední masky se zase nápadně podobá těm, které známe z elektrických konceptů značky. Elektrifikace je samozřejmě možná, ale zatím jsou to jen domněnky. Počet informací bude nyní gradovat až do února 2020, kdy se nový Volkswagen Caddy představí světu.

Galerie doplněná o současný model Caddy.

Minitest BMW M850i xDrive Gran Coupé: Osm válců a čtyři věčně vysmáté hlavy

BMW M850i xDrive GC

Třetí karosářská varianta uzavírá náš obrázek o tom, jaká vlastně nová osmička je. Zároveň nám ale nedá si nevzpomenout na jedno z nejlepších aut na trhu. To je totiž také z Mnichova.

včera | Vladimír Kadera | 23 příspěvků
Za volantem Volkswagenu ID.3 (150 kW): Zásadní? To ano! Ale vážně i revoluční?

Volkswagenu ID.3 (150 kW)

Pro značku Volkswagen má být zásadním modelem jako kdysi Brouk a Golf. Elektromobil ID.3 nabral zpoždění, teď se ale konečně hlásí o slovo.

4.  8.  2020 | Stanislav Kolman | 79 příspěvků
Minitest elektromobilu Mini Cooper SE: Kulový blesk září jasně, ale jen krátce

Mini Cooper SE

Je lépe vyvážený než benzinový originál, a navíc má dost elektrických koní na to, abychom mu mohli bez ironie říkat ostrý hatchback. S malou kapacitou akumulátorů je to ale omezená, a kvůli ceně ne právě levná forma zábavy.

2.  8.  2020 | Miro Mihálik | 27 příspěvků