Nový VW Caddy se odhaluje na prvních skicách. Vypadá jako GTI pro dělníky

Volkswagen Užitkové vozy chce rozšířit portfolio zákazníků modelů Caddy a Caddy Cargo. Ten příští tak bude sportovněji zaměřený.

Volkswagen začíná lákat na nový užitkový i rodinný model Caddy dvojicí designových skic. Automobilka si dává na tomto modelu velmi záležet, musí totiž udržet své dlouho budované postavení mezi malými dodávkami i MPV.

Minitest Volkswagen Caddy Maxi 1.4 TGI: Spořivému plyn nesmrdí

Minitest Volkswagen Caddy Maxi 1.4 TGI: Spořivému plyn nesmrdí

Již z prvních obrázků je ale jasně vidět, že na Caddy nezůstane kámen na kameni. Volkswagen, respektive divize Volkswagen Užitkové vozy, chce u novinky vsadit na sportovnější design. Právě ten totiž bude prý budoucí zákazníky lákat nejvíce. I proto zdůrazňuje sníženou střešní linku a nový, drsnější světelný podpis. Zadní část vozu dostane vertikální LED světlomety, které se objeví i v rodinné verzi.

TEST Peugeot Rifter Long 1.5 BlueHDi EAT8: Komfortní univerzál

TEST Peugeot Rifter Long 1.5 BlueHDi EAT8: Komfortní univerzál

Architektura přední masky se zase nápadně podobá těm, které známe z elektrických konceptů značky. Elektrifikace je samozřejmě možná, ale zatím jsou to jen domněnky. Počet informací bude nyní gradovat až do února 2020, kdy se nový Volkswagen Caddy představí světu.

Galerie doplněná o současný model Caddy.

TEST Volkswagen Touareg V8 4.0 TDI Black Style: Nehodící se škrtněte

Volkswagen Touareg V8 4.0 TDI

Touareg je vlajkovou lodí Volkswagenu, s motorem V8 by se ale dal považovat za takovou vlajkovou loď „na druhou“. Pokud máte o koupi osmiválce zájem, pospěšte si. Brzy totiž nenávratně zmizí z nabídky.

20.  2.  2020 | Jan Mička | 26 příspěvků
Minitest Opel Astra 1.2 Turbo (96 kW) Elegance: Tříválec na dlouhé cesty

Opel Astra 1.2 Turbo

Faceliftovaná Astra generace K dostala pod kapotu výhradně tříválcové motory, všechny pocházejí od General Motors, nikoli z dílen PSA. Vyzkoušeli jsme silnější verzi základní dvanáctistovky, která v mnoha ohledech velmi mile překvapila.

15.  2.  2020 | Petr Schnagl | 37 příspěvků
Minitest Mercedes-Benz V300d: Šestiválec vám už chybět nebude

Mercedes-Benz V300d

Skoro 240 koní v dodávce. Kdo to potřebuje? Když se nad tím zamyslíte, tak možná právě vy...

13.  2.  2020 | Vladimír Kadera | 21 příspěvků