Nový úspěch stáje Scuderia Portello v Brně

Milánská stáj opakuje úspěch, kterého dosáhla v prvním závodě s Rossem Zampattim a Walterem Antonaccim za volantem Alfy Romeo 1900 Css Zagato, jež byl ještě doplněn vítězstvím a třetím místem Antona Dietera Karla na Alfě Romeo GTA.

Vítězství „Scuderia Portello“ se opakovalo ve druhém závodě na FIA Historic GT Cupu v Brně. Stejně jako před měsícem na zahajovacím závodě v Hockenheimu, držela Alfa Romeo 1900 monopol ve své třídě a kompletně zbarvila podium do barev již zmiňovaného milánského klubu. I na české trati belgicko-australská posádka Walter Antonacci a Ross Zampatti, za volantem Alfy 1900 Css Zagato, za sebou nechali posádky Renato Ambrosi – Marco Rossi s 1900 Coupé i Luigi Ambrosi – Vinicio Marta s další 1900 Zagato, zatímco dvojice Marco Cajani – Luigi Somaschini se umístila na čtvrté pozici.

Příští dostaveníčko historických aut a všech automobilových nadšenců je 18. června na okruhu Santamonica v Misano Adriatico.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

21.  10.  2017 | David Rusol | 1 příspěvek
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků