Nový Top Gear má datum premiéry. LeBlanc, Harris a Reid se vrátí už příští víkend

Po nedávném uvedení první upoutávky již známe i datum premiéry nové řady motoristické show Top Gear.

Premiéra nové 26. řady Top Gearu je na spadnutí. Britská stanice BBC po chvilce čekání konečně zveřejnila datum návratu nové řady na obrazovky. Trojka Matt LeBlanc, Chris Harris a Rory Reid se tak opět ukáže v řadě úžasných aut již v neděli 17. února večer na BBC Two nebo na internetovém přehrávači BBC iPlayer. Fanoušci z ČR si však k Top Gearu najdou cestu určitě jiným způsobem...

Trochu překvapivě tedy bude Top Gear nasazen v období, kdy ještě stále probíhá třetí sezóna konkurenčního The Grand Tour s partou okolo Jeremyho Clarksona. Upoutávka na nový Top Gear nám už přitom napověděla, co všechno můžeme od nadcházejících epizod čekat. Teď se ale dozvídáme pár dalších informací.

Chris Harris z Top Gearu naboural své Porsche 911 GT3. Střetl se s pick-upem

Chris Harris z Top Gearu naboural své Porsche 911 GT3. Střetl se s pick-upem

Moderátoři se budou například snažit mezi superauty najít nejlepší alternativu rodinného kombíku (Ferrari GTC4Lusso vs. Porsche Panamera), dojde na off-road závod v malých autech s pohonem 4x4 (Fiat Panda Cross vs. Suzuki Ignis) a testem projde i nový Bentley Continental GT nebo Porsche 911 GT2 RS. Mimo to se máme těšit i na závodění v luxusních ojetinách za cenu nové Dacie Sandero a zahraniční „road trip“ bude zahrnovat cestování po Srí Lance v tříkolkách tuk-tuk.

V pořadí 26. řada Top Gearu bude mimochodem poslední pro dosavadní trio moderátorů. Matt LeBlanc a také Rory Reid se v příštích sezónách neobjeví a nahradí je dvojice Paddy McGuinness, britský moderátor a komik, a Freddie Flintoff, bývalý hráč kriketu, nyní působící jako moderátor. O důvodu změny obsazení a dalších podrobnostech jsme už dříve informovali.

Minitest Renault Captur 1.3 TCe: 1,333 stříbrných stříkaček na rozloučenou

Renault Captur 1.3 TCe (minitest)

Crossover Renault Captur se již brzy dočká nové generace. Stihli jsme se proto rozloučit s tou současnou, která nám připomněla, proč je tento malý nezmar tak populární.

včera | Vladimír Kadera | 24 příspěvků
S Fordem Ranger Raptor na střelnici: Střele neujede, všemu ostatnímu už ano!

S Fordem Ranger Raptor na střelnici

Pick-upy si lidé kupují hlavně jako pracovní stroje. Z dřívějška víme, že už mohou sloužit také jako stylový doplněk, Ford Ranger Raptor ale patří do úplně jiné škatulky.

19.  9.  2019 | Jan Mička | 16 příspěvků
TEST DS 3 Crossback 1.2 PureTech 155: Odvážní Francouzi jsou zpátky!

DS 3 Crossback 1.2 PureTech 155

Luxusní divize automobilky Citroën se stala samostatnou značkou v roce 2014. Jako první to s modelem DS 7 zkusila s karoserií SUV a nyní nastal čas jít dál. Asi vás nepřekvapí, že jde taktéž o SUV. Proč ne, když je lidé chtějí?

16.  9.  2019 | Vladimír Kadera | 29 příspěvků