Nový Svět motorů už dnes ve 20:30 na Nova Action! Uvidíte Arteon R, rolbování po Jágrovi i Škodu Yeti

Šestý díl televizního Světa motorů bude mít premiéru tuto středu večer na Nova Action. Uvidíte v něm dvě reportáže z mosteckého okruhu, opravu ledu po Jaromíru Jágrovi, Yetiho na zvedáku, realitu celoročních pneumatik a mnoho dalšího.

Středa, 20:30, Nova Action. A na Voyo

Další středa, další díl. Vždy ve 20:30 na Nova Action. Reprízy potom běží každý pátek v časech 1:30 a 7:40 na stejném programu. Všechny díly najdete také na Voyo.

Volkswagen Arteon R na okruhu

Vláďa Kadera vzal nejrychlejšího Arteona na velký mostecký okruh, aby pořádně otestoval pohon všech kol R-Performance Torque Vectoring, sedmistupňovou dvouspojku DQ500 a více než 300koňový dvoulitr EA888 evo4. Dozvíte se, jestli Arteon R driftuje a samozřejmě nebude chybět ani zkouška jeho praktické a komfortní stránky.

Rolbování ledu po Jágrovi

Tomáš Hadač se vydal na hokejový stadion v Kladně, přímo po ostrém tréninku celého týmu včetně Jaromíra Jágra. Velezkušený rolbař pan Soukup předvede, jak se poškozený led dostane do stavu tak perfektního, že i Jágr pozná, kdo ho upravoval.

Yeti pod lupou

Tradiční nekompromisní test Martina Vaculíka. V hlavní roli tentokrát Škoda Yeti z roku 2014. Martin vám jako vždy ukáže na co se u ojetiny zaměřit, jakou specifikaci a motor zvolit a samozřejmě nebude chybět ani technický rozbor na zvedáku. V testu použije skutečnou lupu!

Celoročky na limitech

Přichází doba přezouvání a spousta řidičů si klade otázku, jestli neušetřit používáním celoročních pneumatik. Silničář Petr Slováček strávil celý den důkladným testováním na okruhu v Mostě, aby vám dál přesně změřené odpovědi!

Výstava motorek, čtyřkolek a příslušenství

V televizním Světě motorů vás nikdy neminou důležité novinky. Tentokrát vás Vláďa Kadera vezme na výstavu, která je největším svátkem všech fanoušků motorek a čtyřkolek – MOTOCYKL Praha 2023.

Svět motorů TV

Nejpopulárnější český magazín míří na televizní obrazovky! Svět motorů představuje a testuje každý týden novinky na trhu, ale také pečlivě zkouší ojeté vozy, seznamuje vás s výjimečnými stroji, radí v oblasti práva a dopravy a taky neotřele pobaví.

Sledujte na Nova Action a Voyo

Televizní Svět motorů vysílá stanice Nova Action každou středu ve 20:30. Pokud nestihnete premiéru, můžete si na Nova Action pustit také reprízu.

Po televizní premiéře každého dílu se můžete na televizní pořad Svět motorů podívat také ve videoarchivu Voyo.

Doporučujeme

Články odjinud