Nový Svět motorů už dnes ve 20:30 na Nova Action! Uvidíte Arteon R, rolbování po Jágrovi i Škodu Yeti

Šestý díl televizního Světa motorů bude mít premiéru tuto středu večer na Nova Action. Uvidíte v něm dvě reportáže z mosteckého okruhu, opravu ledu po Jaromíru Jágrovi, Yetiho na zvedáku, realitu celoročních pneumatik a mnoho dalšího.

Středa, 20:30, Nova Action. A na Voyo

Další středa, další díl. Vždy ve 20:30 na Nova Action. Reprízy potom běží každý pátek v časech 1:30 a 7:40 na stejném programu. Všechny díly najdete také na Voyo.

Volkswagen Arteon R na okruhu

Vláďa Kadera vzal nejrychlejšího Arteona na velký mostecký okruh, aby pořádně otestoval pohon všech kol R-Performance Torque Vectoring, sedmistupňovou dvouspojku DQ500 a více než 300koňový dvoulitr EA888 evo4. Dozvíte se, jestli Arteon R driftuje a samozřejmě nebude chybět ani zkouška jeho praktické a komfortní stránky.

Rolbování ledu po Jágrovi

Tomáš Hadač se vydal na hokejový stadion v Kladně, přímo po ostrém tréninku celého týmu včetně Jaromíra Jágra. Velezkušený rolbař pan Soukup předvede, jak se poškozený led dostane do stavu tak perfektního, že i Jágr pozná, kdo ho upravoval.

Yeti pod lupou

Tradiční nekompromisní test Martina Vaculíka. V hlavní roli tentokrát Škoda Yeti z roku 2014. Martin vám jako vždy ukáže na co se u ojetiny zaměřit, jakou specifikaci a motor zvolit a samozřejmě nebude chybět ani technický rozbor na zvedáku. V testu použije skutečnou lupu!

Celoročky na limitech

Přichází doba přezouvání a spousta řidičů si klade otázku, jestli neušetřit používáním celoročních pneumatik. Silničář Petr Slováček strávil celý den důkladným testováním na okruhu v Mostě, aby vám dál přesně změřené odpovědi!

Výstava motorek, čtyřkolek a příslušenství

V televizním Světě motorů vás nikdy neminou důležité novinky. Tentokrát vás Vláďa Kadera vezme na výstavu, která je největším svátkem všech fanoušků motorek a čtyřkolek – MOTOCYKL Praha 2023.

Svět motorů TV

Nejpopulárnější český magazín míří na televizní obrazovky! Svět motorů představuje a testuje každý týden novinky na trhu, ale také pečlivě zkouší ojeté vozy, seznamuje vás s výjimečnými stroji, radí v oblasti práva a dopravy a taky neotřele pobaví.

Sledujte na Nova Action a Voyo

Začínáme na Nova Action 15. 2. 2023 ve 20:30. Pokud 1. díl nestihnete, můžete si na Nova Action pustit také reprízu, a to 17. 2. 2023 v 1:30 a v 7:40.

Po televizní premiéře každého dílu se můžete na televizní pořad Svět motorů podívat také ve videoarchivu Voyo.

Váš názor Další článek: Naděje pro spalovací motory po roce 2035 existuje! Musely by samy poznat, co spalují, správného paliva je však málo

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,