Nový SsangYong teď koupíte i ve Zlíně. Otevřel zde další oficiální prodejce a servis

Minulý rok zahájil korejský SsangYong comeback na českém trhu a nyní už rozšiřuje svou síť dealerů na celkem šestici poboček.

Vypadá to, že návrat korejské automobilky SsangYong na český trh provází celkový úspěch. Postupné rozšiřování modelového portfolia tak nadále doprovází i rozšiřování dealerské sítě po celém našem území. Nové SsangYongy jste si dosud mohli prohlédnout v Českých Budějovicích, Ústí nad Orlicí, Rokycanech, Ústí nad Labem a na podzim loňského roku už také v Praze.

Teď se však síť autorizovaných prodejců SsangYongu vydává i dále na Moravu, jelikož nového dealera modelů pod taktovkou firmy UNICARS CZ najdete rovněž ve Zlíně. Jedná se tedy o již šestého prodejce a servis vozů korejské značky. Dealera najdete na adrese Tečovská 1052, 763 02 Zlín-Malenovice.

SsangYong Korando nikdy nebyl výhodnější. Škodě Karoq utíká o 130 tisíc

SsangYong Korando nikdy nebyl výhodnější. Škodě Karoq utíká o 130 tisíc

Rovněž ve Zlíně je tedy dostupná kompletní nabídka modelů značky. Od menšího SUV Tivoli, současně velmi výhodného Koranda nové generace, až po velký Rexton nebo pracanta ve formě pick-upu Musso Grand.

České zastoupení SsangYongu dodává, že se zastavovat v rozletu určitě nebude a jeho síť prodejců se bude v následujících měsících i nadále postupně rozrůstat. Automobilka chce totiž své vozy a jejich servis co nejvíce zpřístupnit v Čechách i na Moravě.

Minitest Dacia Duster 1.0 TCe Prestige: V plné výbavě za cenu holé Fabie Combi!

Dacia Duster 1.0 TCe

Druhá Dacie Duster není žádnou horkou novinkou. Novinkou je ale akční ceník. SUV od Dacie totiž aktuálně můžete mít za necelých 220 tisíc, s plnou výbavou za 326.900 Kč. Vždy to ale bude tříválec s předním pohonem. Dává smysl?

včera | Petr Schnagl | 63 příspěvků
První jízda s novým Seatem Leon 1.5 TSI: Tak dobrý, že vás dostane na kolena

Seat Leon 1.5 TSI ACT 110 kW

První dostaveníčko s novou generací Seatu Leon považujme za hodně letmé seznámení. Vyzkoušeli jsme benzinovou patnáctistovku s manuálem, největší radost nám však dělal podvozek.

28.  5.  2020 | Jan Mička | 50 příspěvků
Minitest Hyundai Kona Hybrid Premium: Příští zastávka Spořilov?

Hyundai Kona Hybrid Premium

Hyundai má talent snad na všechno. Umí rodinná, sportovní i užitková auta. Jak se mu ale povedl hybridní crossover?

24.  5.  2020 | Vladimír Kadera | 76 příspěvků