Nový speciál The Grand Tour se blíží. Moderátoři lákají na premiéru známou hrou

Nelítostný Madagaskar dal trojici moderátorů podle všeho za vyučenou. Výsledek uvidíme za pár dní.

Slavná moderátorská trojice Jeremy Clarkson, Richard Hammond a James May se na obrazovky vrátí 18. prosince. V tento den odvysílá internetová televizní stanice Amazon Prime speciál jejich pořadu The Grand Tour s názvem The Massive Hunt, který se bude odehrávat na Madagaskaru.

James May naučí vás i sebe vařit. Hvězda The Grand Tour uvede kulinářskou show

James May naučí vás i sebe vařit. Hvězda The Grand Tour uvede kulinářskou show

Do premiéry zbývá posledních pár dní, aby se tak ještě zvýšilo povědomí o blížícím se vysílání, zahráli si všichni tři moderátoři hru nazvanou Finish the sentence you absolute..., tedy variaci na známou doplňovačku. Krátké video vás má naladit na speciál a dozvíte se v něm i něco nového.

Jeremy Clarkson například prozradí, že jeden z moderátorů nedojede do konce, což by bylo u takhle velké cesty vůbec poprvé. Prý to ale točili před tak dlouhou dobou, že už si nepamatuje, který z nich to byl. Typický Jeremy. Richard Hammond pak prozradí, že na Madagaskaru našli ty vůbec nejhorší silnice.

Lituje, že ho prodal. Do aukce míří Ferrari 550 Maranello Richarda Hammonda

Lituje, že ho prodal. Do aukce míří Ferrari 550 Maranello Richarda Hammonda

Jeremy Clarkson bude ve speciálu řídit grand tourer Bentley Continental GT minulé generace, Richard Hammond usedne do ostrého hatchbacku Ford Focus RS a James May si na překonání ostrova vezme pro něj neobvyklý Caterham. Jak to celé dopadlo, uvidíme tento čtvrtek.

Speciál: Ford Focus

Třetí generace Fordu Focus je koncipována jako globální: prakticky stejný model se prodává v Evropě, Americe i Asii. Vznětové motory TDCi a karoserie kombi jsou ale vyhrazeny jen evropským zákazníkům.

Nástupce byl představen 10. dubna 2018 v Londýně.  Stojí na zbrusu nové platformě, slibuje větší vnitřní prostor a zejména zcela nové motory. Vedle známých výbavových linií zahrnuje nabídka také luxusní Vignale i off-roadově založenou verzi Active s větší světlou výškou.

Nová generace • Ford Focus ST • Minitest Ford Focus Active 2.0 EcoBlue AT • Hybridní verze • 2.0 TDCi vs. 2.3 EcoBoost

TEST Subaru BRZ Final Edition: Devět let nás učilo tlačit na pilu. Teď už naposledy

Subaru BRZ Final Edition

Subaru již devátým rokem připomíná, že teď je ten správný čas na pořízení řidičského kupé za hodně dobré peníze. Kdo i letos zaváhá, nejspíš bude mít na nějakou dobu smůlu.

13.  1.  2021 | Vladimír Kadera | 32 příspěvků
TEST Audi e-tron 55 quattro Sportback: Tichý a hodně nápadný žrout elektřiny

Audi e-tron 55 quattro SB

Audi e-tron jsme tu měli už předloni. Tenkrát jsme s ním vyrazili do Rakouska a zažili pár neočekávaných dobrodružství. Dnes tu máme elegantnější verzi Sportback. Do žádných akcích se ale nehrneme, mrkneme na jeho schopnosti hezky v domácích podmínkách.

10.  1.  2021 | Vladimír Kadera | 118 příspěvků
Renault Captur E-Tech v dlouhodobém testu: Povedený start! Rychlík to ale není

Renault Captur E-Tech 160 (1. díl)

Testovací auta se u nás zpravidla zdrží necelý týden. S plug-in hybridním Renaultem Captur však máme troch větší plány.

8.  1.  2021 | Jan Mička | 14 příspěvků