Nový speciál The Grand Tour má premiéru už dnes. Podívejte se na druhou upoutávku

Show okolo Clarksona, Hammonda a Maye vypouští další upoutávku na nový speciál. První díl nové řady má premiéru už dnes.

Jak už prozradila první upoutávka, pokračování motoristické show The Grand Tour se v novém speciálu vyhne automobilům a naši moderátoři naskočí do člunů kdesi v Jihovýchodní Asii. V pořadí již 4. řada pořadu tedy začíná očekávanou změnou, kdy nám Clarkson, Hammond a May budou přinášet výhradně oblíbené cestovatelské speciály. Se studiem a diváky je konec.

Výzvou nového speciálu bude přeplout deltu řeky Mekong v Jihovýchodní Asii „bez větších potíží“. K tomu si moderátoři vybrali čluny, které by se od sebe nemohly více lišit. A druhá upoutávka je vlastně pohledem na klasickou scénu, kdy se známá trojka sejde a navzájem si představí své stroje.

Richard Hammond prozradil, jak bojovat s nástupem stáří. Lépe asi vybrat nemohl

Richard Hammond prozradil, jak bojovat s nástupem stáří. Lépe asi vybrat nemohl

Hammond se snaží zaparkovat svůj sporťák Scarab jako z „osmdesátkového“ bijáku, Clarkson se dostavil ve vojenském člunu, který můžete znát z kultovního válečného filmu Apokalypsa, a May… ten podle Clarksona přicestoval z 18. století, jelikož má předvídatelně staromódní dřevěnou kocábku.

Speciál The Grand Tour bude opět k vidění na platformě Amazon Prime. Premiéru má dnes 13. prosince.

TEST Opel Corsa 1.2 Turbo (96 kW) GS Line: O důvod víc, proč kašlat na původ

Opel Corsa 1.2 Turbo GS Line

Na novém Opelu Corsa se hodně makalo. Výsledek je jedním slovem super, ale v určitých případech se dá snadno zaměnit.

včera | Vladimír Kadera | 26 příspěvků
Poprvé za volantem nového Hyundaie i10 1.2 MPi: Když se chce, všechno jde!

Hyundai i10 1.2 MPi

Hyundai představil třetí generaci nejmenšího modelu i10. Nabízí ji s dvěma zážehovými motory a manuální či robotizovanou převodovkou. Kromě designu chce lákat i racionálním zaměřením a stále příznivou cenou.

23.  1.  2020 | Svět motorů | 14 příspěvků
TEST Škoda Superb Scout 2.0 TSI 4x4 DSG: Hodně rychlá horská turistika

Škoda Superb Scout 2.0 TSI 4x4 DSG

Nabídka verzí Škody Superb je teď nejširší v historii. Jednou z nich je i oplastovaný Scout, který u tohoto modelu slaví premiéru. Vyplatí se o něm uvažovat, nebo jsou lehce přizvednuté kombíky v době vzestupu vozů SUV už přežitkem?

21.  1.  2020 | Jan Mička | 76 příspěvků