Nový speciál The Grand Tour má premiéru už dnes. Podívejte se na druhou upoutávku

Show okolo Clarksona, Hammonda a Maye vypouští další upoutávku na nový speciál. První díl nové řady má premiéru už dnes.

Jak už prozradila první upoutávka, pokračování motoristické show The Grand Tour se v novém speciálu vyhne automobilům a naši moderátoři naskočí do člunů kdesi v Jihovýchodní Asii. V pořadí již 4. řada pořadu tedy začíná očekávanou změnou, kdy nám Clarkson, Hammond a May budou přinášet výhradně oblíbené cestovatelské speciály. Se studiem a diváky je konec.

Výzvou nového speciálu bude přeplout deltu řeky Mekong v Jihovýchodní Asii „bez větších potíží“. K tomu si moderátoři vybrali čluny, které by se od sebe nemohly více lišit. A druhá upoutávka je vlastně pohledem na klasickou scénu, kdy se známá trojka sejde a navzájem si představí své stroje.

Richard Hammond prozradil, jak bojovat s nástupem stáří. Lépe asi vybrat nemohl

Richard Hammond prozradil, jak bojovat s nástupem stáří. Lépe asi vybrat nemohl

Hammond se snaží zaparkovat svůj sporťák Scarab jako z „osmdesátkového“ bijáku, Clarkson se dostavil ve vojenském člunu, který můžete znát z kultovního válečného filmu Apokalypsa, a May… ten podle Clarksona přicestoval z 18. století, jelikož má předvídatelně staromódní dřevěnou kocábku.

Speciál The Grand Tour bude opět k vidění na platformě Amazon Prime. Premiéru má dnes 13. prosince.

TEST Audi A3 Sportback 30 TDI S line: Náročné ho získat, snadné s ním žít

Audi A3 30 TDI S line

Čtvrtá generace Audi A3 oficiálně dorazila na český trh. Do testu jsme si vzali zajímavou verzi - kombinaci sportovní výbavy S Line a základního vznětového motoru 30 TDI (85 kW).

10.  7.  2020 | Vladimír Kadera | 73 příspěvků
TEST Ford Kuga 2.5 PHEV: Velmi dobrý plug-in hybrid, jen šitý horkou jehlou

Ford Kuga 2.5 PHEV

Ford oddaloval vývoj nové generace hybridů pro evropské trhy jako ošetření bolavého zubu a na jednom z jeho nejnovějších přírůstků je chvatná práce bohužel tak trochu znát. Stojí ale kvůli tomu vrcholná benzín-elektrická verze nové Kugy nutně za starou belu? Pojďte se podívat.

7.  7.  2020 | Miro Mihálik | 34 příspěvků
Minitest Piaggio MP3 300 HPE Sport: Tak trochu auto, tak trochu skútr, 100% cool

Piaggio MP3 300 HPE Sport

Rádi byste požívali výhod skútru, ale na jednu stopu nemáte řidičák nebo odvahu? Pak doporučujeme tříkolové Piaggio MP3, omlazené a s posíleným motorem.

5.  7.  2020 | Jiří Baborský | 10 příspěvků