Nový Smart ForTwo musí do servisů

Automobilka Smart je nucena povolat 1 650 nových Smartů ForTwo do servisů. Důvodem jsou problémy s pojistnými kroužky na řízení, které se mohou uvolnit.

Automobilka danou závadu označila za méně závažnou, ani po uvolnění nedojde k problémům, které by mohly vést k nehodě. Pouze by se snížil komfort jízdy vibracemi volantu.

Prozatím nebyl zjištěn v provozu žádný výskyt uvolněných pojistných kroužků, ale automobilka je chce preventivně vyměnit u dané série vozů.

Akce se týká evropské verze modelu ForTwo, ale automobilka prozatím nezveřejnila, jakých vozů a z jakých zemí se akce týká.

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 3 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků