Nový Smart ForTwo musí do servisů

Automobilka Smart je nucena povolat 1 650 nových Smartů ForTwo do servisů. Důvodem jsou problémy s pojistnými kroužky na řízení, které se mohou uvolnit.

Automobilka danou závadu označila za méně závažnou, ani po uvolnění nedojde k problémům, které by mohly vést k nehodě. Pouze by se snížil komfort jízdy vibracemi volantu.

Prozatím nebyl zjištěn v provozu žádný výskyt uvolněných pojistných kroužků, ale automobilka je chce preventivně vyměnit u dané série vozů.

Akce se týká evropské verze modelu ForTwo, ale automobilka prozatím nezveřejnila, jakých vozů a z jakých zemí se akce týká.

TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 17 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků