Nový Seat Leon na sebe láká ve videu. Odhaluje možná víc, než by sám chtěl

Jednou z nejvýznamnějších premiér příštího roku bude určitě i nový Seat Leon. Představí se hned zkraje.

Nový Seat Leon je doslova za dveřmi. Oblíbený španělský kompakt se v novém provedení představí již 28. ledna příštího roku. Nejprodávanější Seat na sebe nyní láká videoupoutávkou. Pomalu si tak můžete začít dělat obrázek, protože některé prvky se bez ostychu odhalují.

Seat představil elektrický skútr. e-Scooter dojede na jedno nabití z Prahy až za Plzeň

Seat představil elektrický skútr. e-Scooter dojede na jedno nabití z Prahy až za Plzeň

Tak například rozvržení palubní desky, respektive dvojice displejů, stejně jako je tomu u osmičkového golfu. Leon tak určitě dostane velký infotainment i s digitálním přístrojovým štítem. Zřejmě půjde o příplatkovou výbavu, protože předešlé video odhalilo obyčejné analogové budíky.

Seat také odhaluje nové přední LED světlomety s typickým podpisem značky. Zadní světlomety budou po vzoru velkého SUV Taracco spojené světelnou linkou. Další zajímavostí je promítání nápisu „Hola!“ na zem při otevřených dveřích. Více už si ale nový Leon nechává na premiéru. 

Nový Seat Leon poprvé oficiálně v akci. Ukázal, jak si umí povídat se semafory

Nový Seat Leon poprvé oficiálně v akci. Ukázal, jak si umí povídat se semafory

První ohlasy mluví o tom, že jde o sportovněji střiženého bráchu golfa. Tím by si Seat stál za svou vizí stát se další Alfou Romeo. Uvidíme ale při oficiálním představení. Novoroční přípitek je tu co nevidět, stejně jako Leon. Ze střípků informací si už ale pomalu můžete dělat kompletní představu. Vůz uvidíme také na březnovém autosalonu v Ženevě.

Speciál: Autosalon Ženeva 2020

Autosalon v Ženevě je jednou z nejvýznamnějších událostí automobilového roku. Letos se měl konat již 90. ročník, výstava však byla tři dny před zahájením zrušena z důvodu rizika šíření koronaviru. Vyhlášení výsledků ankety evropské Auto roku 2020 (COTY) proběhlo podle plánu, avšak pouze formou živého přenosu.

Přehled očekávaných novinek
To nejlepší, co se mohlo v Ženevě představit

Místo: Ženeva, Švýcarsko
Adresa výstaviště: Route François-Peyrot 30, 1218 Le Grand-Saconnex

TEST Ford Kuga 2.5 PHEV: Velmi dobrý plug-in hybrid, jen šitý horkou jehlou

Ford Kuga 2.5 PHEV

Ford oddaloval vývoj nové generace hybridů pro evropské trhy jako ošetření bolavého zubu a na jednom z jeho nejnovějších přírůstků je chvatná práce bohužel tak trochu znát. Stojí ale kvůli tomu vrcholná benzín-elektrická verze nové Kugy nutně za starou belu? Pojďte se podívat.

včera | Miro Mihálik | 17 příspěvků
Minitest Piaggio MP3 300 HPE Sport: Tak trochu auto, tak trochu skútr, 100% cool

Piaggio MP3 300 HPE Sport

Rádi byste požívali výhod skútru, ale na jednu stopu nemáte řidičák nebo odvahu? Pak doporučujeme tříkolové Piaggio MP3, omlazené a s posíleným motorem.

5.  7.  2020 | Jiří Baborský | 9 příspěvků
S elektrickou Mazdou MX-30 poprvé v Česku: Když to musí být, ať je to takhle!

Mazda MX-30

Nenechejte se zmást německou espézetkou. Novou Mazdu MX-30 jsme poprvé zkoušeli na českých silnicích a doslova nás nadchla!

2.  7.  2020 | Jan Mička | 33 příspěvků