Nový Seat Ateca se ukáže už příští týden. Na Leon a Tarraco tak úplně nenaváže

Pokud máte rádi španělská SUV, zapište si datum 15. června. Nový Seat Ateca dorazí s řadou vylepšení.

Seat se chystá odhalit modernizovanou verzi svého středního SUV. Model Ateca se vyrábí od roku 2016 a za dobu působení na trhu si jej koupilo přes 300 tisíc zákazníků. Jen v loňském roce si pak novou atecu pořídilo v Česku 807 zákazníků a její popularita tak meziročně vzrostla.

Nejrychlejší SUV z Česka teď může výrazně posílit. Snadno ho tím ale zničíte

Nejrychlejší SUV z Česka teď může výrazně posílit. Snadno ho tím ale zničíte

Novinek bychom se měli dočkat ve všech oblastech. Omlazením projde vzhled i interiér. Modernizace pak proběhne i pod kapotou, značka však zatím blíže nic nespecifikuje. Víme ale, že vůz nabídne zákazníkům kompletní síťové připojení.

Drsnější Seat Ateca jste zřejmě neviděli. Tohle není auto pro slečinky!

Drsnější Seat Ateca jste zřejmě neviděli. Tohle není auto pro slečinky!

K dispozici je zatím pouze jedna fotografie, která ukazuje zadní část vozu. Všimnout si můžete nápisu modelu ve stylu psacího písma, které jste mohli vidět třeba již na novém Leonu. Světelnou linku spojující zadní svítilny po vzoru zmíněného hatchbacku a SUV Tarraco si Ateca nepřevezme. K odhalení novinky dojde 15. června.

Galerie doplněna o aktuální verzi vozu.

TEST Seat Leon 1.5 eTSI (110 kW) DSG: Můj brácha má prima bráchu

Seat Leon 1.5 eTSI (110 kW) DSG

S kompakty na platformě MQB Evo se v posledních měsících roztrhl pytel. Dnes si řekneme více o novém Seatu Leon, který dorazil do testu v podobné konfiguraci jako nedávno Volkswagen Golf. Mohou se oba sourozenci v zásadních věcech vůbec lišit?

dnes | Jan Mička | 3 příspěvky
TEST Audi A3 Sportback 30 TDI S line: Náročné ho získat, snadné s ním žít

Audi A3 30 TDI S line

Čtvrtá generace Audi A3 oficiálně dorazila na český trh. Do testu jsme si vzali zajímavou verzi - kombinaci sportovní výbavy S Line a základního vznětového motoru 30 TDI (85 kW).

10.  7.  2020 | Vladimír Kadera | 83 příspěvků
TEST Ford Kuga 2.5 PHEV: Velmi dobrý plug-in hybrid, jen šitý horkou jehlou

Ford Kuga 2.5 PHEV

Ford oddaloval vývoj nové generace hybridů pro evropské trhy jako ošetření bolavého zubu a na jednom z jeho nejnovějších přírůstků je chvatná práce bohužel tak trochu znát. Stojí ale kvůli tomu vrcholná benzín-elektrická verze nové Kugy nutně za starou belu? Pojďte se podívat.

7.  7.  2020 | Miro Mihálik | 34 příspěvků