Nový Renault Trafic

Na blížícím se frankfurtském autosalonu, který je letos podobně jako český Autotec věnován užitkovým automobilům, představí automobilka Reanult inovovanou verzi modelu Trafic.
Nový Renault Trafic
Na blížícím se frankfurtském autosalonu, který je letos podobně jako český Autotec věnován užitkovým automobilům, představí automobilka Reanult inovovanou verzi modelu Trafic.

Nový Trafic nahradí stejnojmenného úspěšného předchůdce. Model Trafic je v nabídce již od roku 1980 a prodalo se ho již 940 000 kusů. Nový Trafic byl vyvíjen ve spolupráci s německou automobilkou Opel. Nový Trafic nabízí dvě různé délky rozvoru kol (3098 mm nebo 3498 mm). K dispozici bude verze pro přepravu zboží (van) nebo osob (kombi). Nový Trafic uveze až 1200 kg nákladu, který může zabírat až 6 m3.

Nový Trafic bude poháněn dvěma dieselovými a jedním benzínovým motorem. Dieselové motory mají shodný objem 1.9 litrů, jsou vybaveny systémem common-rail a nabízení výkon 80 nebo 100 ks. Benzínovým motorem je dvoulitrový čtyřválec s výkonem 120 ks.

Nový Renault Trafic přijde do prodeje v roce 2001.

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

včera | Michal Žďárský | 1 příspěvek
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků