Nový Renault Trafic

Na blížícím se frankfurtském autosalonu, který je letos podobně jako český Autotec věnován užitkovým automobilům, představí automobilka Reanult inovovanou verzi modelu Trafic.
Nový Renault Trafic
Na blížícím se frankfurtském autosalonu, který je letos podobně jako český Autotec věnován užitkovým automobilům, představí automobilka Reanult inovovanou verzi modelu Trafic.

Nový Trafic nahradí stejnojmenného úspěšného předchůdce. Model Trafic je v nabídce již od roku 1980 a prodalo se ho již 940 000 kusů. Nový Trafic byl vyvíjen ve spolupráci s německou automobilkou Opel. Nový Trafic nabízí dvě různé délky rozvoru kol (3098 mm nebo 3498 mm). K dispozici bude verze pro přepravu zboží (van) nebo osob (kombi). Nový Trafic uveze až 1200 kg nákladu, který může zabírat až 6 m3.

Nový Trafic bude poháněn dvěma dieselovými a jedním benzínovým motorem. Dieselové motory mají shodný objem 1.9 litrů, jsou vybaveny systémem common-rail a nabízení výkon 80 nebo 100 ks. Benzínovým motorem je dvoulitrový čtyřválec s výkonem 120 ks.

Nový Renault Trafic přijde do prodeje v roce 2001.

TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 13 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků