Nový Peugeot 1007 přijede na podzim

Na podzimním pařížském autosalonu uvede Peugeot nový model s netradičním označením 1007. Bude založen na dřívějším konceptu Sésame, takže půjde o malé stylové MPV s výsuvnými bočními dveřmi. Díky zdvojení vnitřní nuly má Peugeot více možností, jak pojmenovávat svoje vozy. Počáteční jednička říká, že jde o malý vůz, ale dvě nuly miniMPV jasně odlišují od Peugeotu 107, který nahradí vysloužilý model 106; Peugeot 107 by měl být právě ten vůz, který se bude vyrábět u našem Kolíně společně s Citroenem a Toyotou.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Koncept Sésame

TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

včera | Miro Mihálik | 16 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků
TEST Lada Vesta SW Cross: Mnohem lepší, než by měla být!

Lada Vesta SW Cross

Přestože jsou vozy Lada na českých silnicích jako doma už celá desetiletí, potkat, nebo ještě lépe řídit nejnovější modely, není zase tak snadné. A víte co? Je to velká škoda…

10.  7.  2018 | Jan Mička | 207 příspěvků