Nový Peugeot 1007 přijede na podzim

Na podzimním pařížském autosalonu uvede Peugeot nový model s netradičním označením 1007. Bude založen na dřívějším konceptu Sésame, takže půjde o malé stylové MPV s výsuvnými bočními dveřmi. Díky zdvojení vnitřní nuly má Peugeot více možností, jak pojmenovávat svoje vozy. Počáteční jednička říká, že jde o malý vůz, ale dvě nuly miniMPV jasně odlišují od Peugeotu 107, který nahradí vysloužilý model 106; Peugeot 107 by měl být právě ten vůz, který se bude vyrábět u našem Kolíně společně s Citroenem a Toyotou.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Koncept Sésame

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků