Nový Opel Mokka úplně bez maskování! Ostrému zraku veřejnosti se však vyhýbá

Nemusíte si brát brýle. Poslední upoutávka na nový Opel Mokka jej záměrně rozostřuje. Premiéra už ale nemůže být daleko.

Opel nás s novou Mokkou docela napíná. Série ukázek začala již koncem letošního dubna a každá další zpráva pouze prohlubuje naši zvědavost. Tento vyšší sourozenec Opelu Corsa bude sdílet platformu se svými koncernovými sourozenci, ke kterým patří Peugeot 2008 či DS3 Crossback

Opel poprvé ukázal interiér nové Mokky. Něco takového jste v Opelu ještě neviděli

Opel poprvé ukázal interiér nové Mokky. Něco takového jste v Opelu ještě neviděli

V předposlední upoutávce se ukázala nová maska vozu s integrovanými světlomety s názvem Opel Vizor. Tato maska určuje nový designový směr značky a objeví se tedy i na budoucích vozech. Maska na novém crossoveru vypadá na první pohled velmi slibně. Snad se Opelu podaří takhle dobře sladit i zbytek vozu.

Že půjde o zajímavé auto nám napověděla i první ukázka interiéru. V poslední upoutávce nás na novinku láká šéf Opelu Michael Lohscheller. V krátkém spotu můžete vidět již zcela odhalený vůz, který je ovšem na kameře šikovně rozmazaný. Video nám bohužel nic nového neprozradilo a místo odpovídání přidalo jen další sérii otázek.

Opel strhl plachtu z nové generace crossoveru Mokka. K odhalení však stále nedošlo

Opel strhl plachtu z nové generace crossoveru Mokka. K odhalení však stále nedošlo

Premiéra nového Opelu Mokka se očividně blíží. Potvrzena byla už i elektrická varianta, která bude pohonné ústrojí s největší pravděpodobností sdílet s Opelem Corsa-e. Vedle toho se ale dočkáme i zástupu zážehových i spalovacích motorů. 

Minitest BMW M850i xDrive Gran Coupé: Osm válců a čtyři věčně vysmáté hlavy

BMW M850i xDrive GC

Třetí karosářská varianta uzavírá náš obrázek o tom, jaká vlastně nová osmička je. Zároveň nám ale nedá si nevzpomenout na jedno z nejlepších aut na trhu. To je totiž také z Mnichova.

6.  8.  2020 | Vladimír Kadera | 29 příspěvků
Za volantem Volkswagenu ID.3 (150 kW): Zásadní? To ano! Ale vážně i revoluční?

Volkswagenu ID.3 (150 kW)

Pro značku Volkswagen má být zásadním modelem jako kdysi Brouk a Golf. Elektromobil ID.3 nabral zpoždění, teď se ale konečně hlásí o slovo.

4.  8.  2020 | Stanislav Kolman | 81 příspěvků
Minitest elektromobilu Mini Cooper SE: Kulový blesk září jasně, ale jen krátce

Mini Cooper SE

Je lépe vyvážený než benzinový originál, a navíc má dost elektrických koní na to, abychom mu mohli bez ironie říkat ostrý hatchback. S malou kapacitou akumulátorů je to ale omezená, a kvůli ceně ne právě levná forma zábavy.

2.  8.  2020 | Miro Mihálik | 27 příspěvků