Nový McLaren nemá 600 koní ani stahovací střechu. Můžete s ním ale telefonovat

Spojení motoristického průmyslu se smartphony už nemusí být jen u odolného telefonu Caterpillar. Důkazem budiž tento čínsko-britský telefon.

Svět mobilních telefonů zažil další premiéru. Svůj trumf odhalila čínská společnost OnePlus, která spadá pod nadnárodní korporát BBK Electronics. Tento korporát v číslech konkuruje Samsungu a místy v prodejích hravě překoná Huawei nebo Apple.

Gordon Murray zvažuje návrat do Le Mans. Uvidíme závodit nástupce McLarenu F1?

Gordon Murray zvažuje návrat do Le Mans. Uvidíme závodit nástupce McLarenu F1?

Nejnovějším přírůstkem se stal mobilní telefon OnePlus 7T, jehož následuje i vylepšená verze Pro. Je to obyčejný smartphone s úhlopříčkou bezrámečkové obrazovky 6,67 palce, na který jste všichni zvyklí. Umí fotit, odemknout se otiskem prstu, přidat fotku na Instagram a samozřejmě umí řadu dalších zbytečností, jako telefonování či posílání SMS.

Proč by ale zrovna nás měl zajímat mobilní telefon? Protože OnePlus spolupracuje s britským McLarenem a každý rok představí speciální edici svého výrobku. Tentokrát je to tedy mobilní telefon OnePlus 7T Pro McLaren Edition se speciální barevnou variantou Papaya Orange.

McLaren ukázal jeden z posledních kusů 600LT. S příplatky divize MSO se nešetřilo

McLaren ukázal jeden z posledních kusů 600LT. S příplatky divize MSO se nešetřilo

Oranžově ohraničený telefon má zcela jiné prostředí po odemknutí. Má speciální ikonky a živé tapety. Proti poškrábání si jej můžete schovat do krytu vyrobeného z Alcantary. Pokud jste technický hračičkové či fanoušci automobilky McLaren, musíte si počkat do 17. října, kdy se telefony dostanou do prodeje. Edice McLaren by měla stát lehce přes dvacet tisíc korun.

TEST BMW M2 Competition M-DCT: Jednoduše to nejlepší

BMW M2 Competition M-DCT

S německými výkonovými válkami podpořenými opulentním luxusem a bezpečností se ze scény potichu vypařil důraz kladený na tu nejdůležitější esenci sportovních aut – lehkost. M2 Competition tento trend vysloveně neboří, protože je ale u BMW nejmenší, na odkaz staré školy úplně nezapomněla.

včera | Miro Mihálik
TEST Peugeot 508 SW GT 2.0 BlueHDi EAT8: Cena za design

Peugeot 508 SW GT 2.0 HDi EAT8

Kombi varianta nové 508 je pohledný a jemně avantgardní vůz, však také po zásluze získal letos ocenění Red Dot Design Award. Není to ale jediná jeho cena za design. Cenu za design totiž zaplatí i zákazníci. Jak fakticky, tak především v přeneseném významu.

13.  10.  2019 | Petr Schnagl | 105 příspěvků
Minitest Toyota Corolla HB 1.8 Hybrid: Víme, že má duši!

Toyota Corolla HB 1.8 Hybrid

Nová Corolla je pohled na segment C po Japonsku. Mazdě to vyšlo, Toyota má v rukávu hybridní trumfy.

10.  10.  2019 | Vladimír Kadera | 70 příspěvků