Nový McLaren nemá 600 koní ani stahovací střechu. Můžete s ním ale telefonovat

Spojení motoristického průmyslu se smartphony už nemusí být jen u odolného telefonu Caterpillar. Důkazem budiž tento čínsko-britský telefon.

Svět mobilních telefonů zažil další premiéru. Svůj trumf odhalila čínská společnost OnePlus, která spadá pod nadnárodní korporát BBK Electronics. Tento korporát v číslech konkuruje Samsungu a místy v prodejích hravě překoná Huawei nebo Apple.

Gordon Murray zvažuje návrat do Le Mans. Uvidíme závodit nástupce McLarenu F1?

Gordon Murray zvažuje návrat do Le Mans. Uvidíme závodit nástupce McLarenu F1?

Nejnovějším přírůstkem se stal mobilní telefon OnePlus 7T, jehož následuje i vylepšená verze Pro. Je to obyčejný smartphone s úhlopříčkou bezrámečkové obrazovky 6,67 palce, na který jste všichni zvyklí. Umí fotit, odemknout se otiskem prstu, přidat fotku na Instagram a samozřejmě umí řadu dalších zbytečností, jako telefonování či posílání SMS.

Proč by ale zrovna nás měl zajímat mobilní telefon? Protože OnePlus spolupracuje s britským McLarenem a každý rok představí speciální edici svého výrobku. Tentokrát je to tedy mobilní telefon OnePlus 7T Pro McLaren Edition se speciální barevnou variantou Papaya Orange.

McLaren ukázal jeden z posledních kusů 600LT. S příplatky divize MSO se nešetřilo

McLaren ukázal jeden z posledních kusů 600LT. S příplatky divize MSO se nešetřilo

Oranžově ohraničený telefon má zcela jiné prostředí po odemknutí. Má speciální ikonky a živé tapety. Proti poškrábání si jej můžete schovat do krytu vyrobeného z Alcantary. Pokud jste technický hračičkové či fanoušci automobilky McLaren, musíte si počkat do 17. října, kdy se telefony dostanou do prodeje. Edice McLaren by měla stát lehce přes dvacet tisíc korun.

Za volantem nové Toyoty Yaris: Hybrid s třemi válci nelže a má skvělý podvozek!

Toyota Yaris 1.5 Hybrid

Čtvrtá generace yarisu je v Evropě nejdůležitějším modelem značky. Pro Čechy navíc zajímavá i tím, že se bude nově vyrábět u nás u Kolína. S novinkou jsme se mohli blíže seznámit na prázdných silnicích v okolí Bruselu.

dnes | Michal Dokoupil | 49 příspěvků
TEST Suzuki Ignis 1.2 DualJet Hybrid 4x4: Jak roztomilý Japonec vyzrál na EU

Suzuki Ignis 1.2 DualJet Hybrid 4x4

Zatímco řada evropských automobilek šíří názor, že malá SUV a crossovery pohon 4x4 nepotřebují, Suzuki se s tím nepáře a v modelu Ignis jej nabízí. Po nedávné modernizaci dokonce s hybridním pohonem, který je pro daný model jedinou možností.

9.  8.  2020 | Jan Mička | 54 příspěvků
Chevrolet Corvette C1 vzbudil rozruch v centru Prahy. Tento rudý skvost řídí žena

Chevrolet Corvette C1

Kdy jste naposledy spatřili na silnici Chevrolet Corvette? Možná docela nedávno. Jenže se s vámi vsadíme o cokoliv, že původní typ C1 z poloviny 50. let to rozhodně nebyl. Přesto i v Česku jeden takový vzácný zámořský klenot jezdí!

8.  8.  2020 | Lukáš Prejzek | 12 příspěvků