Nový kaskadérský kousek: dvojité salto vzad na motorce (video)

Motocyklový kaskadér Travis Pastrana se zapsal zlatým písmem do historie motosportu, když jako první na světě předvedl dvojité salto vzad (Double-Backflip) a vyhrál kategorii freestyle motokros na akci X Games XII.

V médiích se objevují spekulace, že tímto výborným skokem se otevírá nová éra freestyle motokrosu, kdy už kandidátům na vítězství nepůjde jen o to skočit jeden Backflip nejvýše nebo nejdále, a pokud možno, tak s nějakou parádičkou, ale naučit se i dvojité salto vzad.

Zdroj: YouTube.com
Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

21.  10.  2017 | David Rusol
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků