Nový inzertní časopis TipCars

Společnost EBM system s.r.o., provozovatel serverů B2BWebManager.com a TipCars.com, uvedla na český trh nový motoristický inzertní měsíčník - časopis TipCars.
Nový inzertní časopis TipCars

Cílem časopisu TipCars je nabídnout českým motoristům aktuální a širokou nabídku nových i ojetých vozů z celé České republiky. Jedinečné spojení největšího českého motoristického inzertního serveru TipCars.com s časopisem tak umožňuje oslovit celou českou motoristickou veřejnost, která má zájem o koupi či prodej vozidla.

„Naším cílem je nabídnout motoristům, kteří nemají přístup na internet, přehledný motoristický inzertní časopis se širokou nabídkou vozů a snadnou orientací. Velkou výhodou je provozování serveru TipCars.com, což přináší našim klientům možnost inzerovat vozidla jak na internetu, tak i v časopise, a to vše pomocí jediné aplikace”, říká jednatel firmy EBM system s.r.o., Stanislav Havran.

Klepněte pro větší obrázek

V každém čísle časopisu si čtenáři budou moci vybrat z více jak 2600 fotografických inzerátů vozidel, které budou přehledně členěny podle značek vozů, modelů a ceny. První číslo celobarevného časopisu TipCars má 56 stran a stojí 49 Kč. Převážná část výtisků jde do přímého prodeje na benzinové stanice v České republice. První číslo je již téměr vyprodáno a další číslo časopisu TipCars vyjde 25. dubna 2002.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST VW Golf 1.5 TSI Evo DSG: Opravdu má spotřebu dieselu?

TEST VW Golf 1.5 TSI Evo DSG

Volkswagen dopřál motoru 1.5 TSI Evo Bluemotion řadu systémů, které dnes stále nejsou úplně běžné. Výsledkem má být zážehový agregát se spotřebou vznětového. Platí to i mimo laboratoře?

19.  6.  2018 | Jan Mička | 65 příspěvků
Minitest Renault Twingo GT: Rošťák svázaný svou vlastní koncepcí

Renault Twingo GT (minitest)

Renault Sport si tentokrát v rámci své kúry GT posvítil na toho nejmenšího. Co přináší oproti standardní verzi?

14.  6.  2018 | Milan Lažanský | 9 příspěvků
TEST Toyota Yaris GRMN: Tryskomyš ze staré školy

Toyota Yaris GRMN

Co se stane, když do Yarisu namontujete kompresorovou osmnáctistovku Toyoty dodávanou pro Lotus Elise? Když je za tím Gazoo Racing, který staví auta pro Le Mans i WRC, tak možná tušíte.

12.  6.  2018 | Miro Mihálik | 9 příspěvků