Nový inzertní časopis TipCars

Společnost EBM system s.r.o., provozovatel serverů B2BWebManager.com a TipCars.com, uvedla na český trh nový motoristický inzertní měsíčník - časopis TipCars.
Nový inzertní časopis TipCars

Cílem časopisu TipCars je nabídnout českým motoristům aktuální a širokou nabídku nových i ojetých vozů z celé České republiky. Jedinečné spojení největšího českého motoristického inzertního serveru TipCars.com s časopisem tak umožňuje oslovit celou českou motoristickou veřejnost, která má zájem o koupi či prodej vozidla.

„Naším cílem je nabídnout motoristům, kteří nemají přístup na internet, přehledný motoristický inzertní časopis se širokou nabídkou vozů a snadnou orientací. Velkou výhodou je provozování serveru TipCars.com, což přináší našim klientům možnost inzerovat vozidla jak na internetu, tak i v časopise, a to vše pomocí jediné aplikace”, říká jednatel firmy EBM system s.r.o., Stanislav Havran.

Klepněte pro větší obrázek

V každém čísle časopisu si čtenáři budou moci vybrat z více jak 2600 fotografických inzerátů vozidel, které budou přehledně členěny podle značek vozů, modelů a ceny. První číslo celobarevného časopisu TipCars má 56 stran a stojí 49 Kč. Převážná část výtisků jde do přímého prodeje na benzinové stanice v České republice. První číslo je již téměr vyprodáno a další číslo časopisu TipCars vyjde 25. dubna 2002.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků