Nový inzertní časopis TipCars

Společnost EBM system s.r.o., provozovatel serverů B2BWebManager.com a TipCars.com, uvedla na český trh nový motoristický inzertní měsíčník - časopis TipCars.
Nový inzertní časopis TipCars

Cílem časopisu TipCars je nabídnout českým motoristům aktuální a širokou nabídku nových i ojetých vozů z celé České republiky. Jedinečné spojení největšího českého motoristického inzertního serveru TipCars.com s časopisem tak umožňuje oslovit celou českou motoristickou veřejnost, která má zájem o koupi či prodej vozidla.

„Naším cílem je nabídnout motoristům, kteří nemají přístup na internet, přehledný motoristický inzertní časopis se širokou nabídkou vozů a snadnou orientací. Velkou výhodou je provozování serveru TipCars.com, což přináší našim klientům možnost inzerovat vozidla jak na internetu, tak i v časopise, a to vše pomocí jediné aplikace”, říká jednatel firmy EBM system s.r.o., Stanislav Havran.

Klepněte pro větší obrázek

V každém čísle časopisu si čtenáři budou moci vybrat z více jak 2600 fotografických inzerátů vozidel, které budou přehledně členěny podle značek vozů, modelů a ceny. První číslo celobarevného časopisu TipCars má 56 stran a stojí 49 Kč. Převážná část výtisků jde do přímého prodeje na benzinové stanice v České republice. První číslo je již téměr vyprodáno a další číslo časopisu TipCars vyjde 25. dubna 2002.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi: Galerie moderního designu

Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi

Nové městské SUV francouzské automobilky obsahuje tolik designérských nápadů, že by to vystačilo hned na několik aut. C3 Aircross jsme vyzkoušeli s motorem 1.6 BlueHDi.

17.  2.  2018 | Radek Pecák | 11 příspěvků
Minitest Ford Fiesta Vignale 1.0 EcoBoost: V čem je ta prémie?

Ford Fiesta 1.0 EB Vignale (minitest)

Vyplatí se koupě té nejvíce vyšňořené Fiesty? Vyzkoušeli jsme ji s litrovým motorem EcoBoost o výkonu 103 kW.

15.  2.  2018 | Milan Lažanský | 25 příspěvků
TEST Volkswagen T-Roc 2.0 TDI DSG 4Motion: Pouliční směska

VW T-Roc 2.0 TDI DSG 4Motion

Rostoucí segment SUV byl loni rozšířen o stylový Volkswagen T-Roc. Vypadá fantasticky, přináší však i řadu těžko pochopitelných řešení. Pro první test jsme zvolili verzi s turbodieselem, převodovkou DSG a pohonem všech kol.

13.  2.  2018 | Jan Mička | 23 příspěvků