Nový Hyundai Tucson v dalším českém videu. V Beskydech vyrazil do terénu

Hyundai pokračuje v ukazování nového Tucsonu v akci. Na nejnovějším videu shrnuje jeho schopnosti a techniku pro jízdu mimo zpevněné silnice.

Poté, co nám Hyundai předvedl nový Tucson přímo v Nošovicích, se české zastoupení korejské značky vydalo s jedním z prototypů také do méně pohodlného okolí tamního závodu. Přesněji do lehčího terénu Beskyd a na blátivé cesty pod místními horami.  

Terénní schopnosti již nový Tucson ukazoval jakožto zamaskovaný prototyp na polygonu Tatry v Kopřivnici, kde dostal „naloženo“ mnohem více. Kromě toho, že můžeme vidět SUV opět v akci, se tedy nové video zaměřuje především na dostupnou techniku, která řidiči pomůže terénní nástrahy zvládnout.  

Hyundai v ČR spouští on-line předprodej Tucsonu. Reaguje tím na vládní opatření

Hyundai v ČR spouští on-line předprodej Tucsonu. Reaguje tím na vládní opatření

Jak již ukázal oficiální český ceník, pohon všech kol je u Tucsonu dostupný už v druhém stupni výbavy Comfort ve spojení s přeplňovanou šestnáctistovkou (110 kW/150 k) a manuálním šestikvaltem. Lepší průjezd terénem si tedy Huyndai nenechává jen pro ty nejvybavenější a nejdražší verze.

Volič terénních jízdních režimů nicméně najdete pouze u hybridu s automatickou převodovkou. Stejně tak je pro hybridní motorizace Tucsonu vyhrazena i možnost adaptivního podvozku, který je dostupný výhradně jako příplatková výbava u nejvyšší výbavy Style, a to v rámci paketu Premium za 60.000 Kč.

Za volantem sériového Hyundaie i20 1.0 T-GDI mHEV: Kdo se může od koho učit?

Za volantem sériového Hyundaie i20 1.0 T-GDI mHEV: Kdo se může od koho učit?

Sériová výroba nového Tucsonu započala v Nošovicích na konci října a Hyundai se očividně snaží, aby současná vládní opatření související s pandemií Covid-19 neměla na odbyt novinky výrazný dopad. Spuštěn tak byl on-line předprodej, k němuž značka přidává řadu výhod včetně zvýhodnění nebo možnosti auto získat úplně zdarma.

Video: Facebook Hyundai Motor Manufacturing Czech s.r.o.

Hyundai

Výroba automobilů je u jihokorejského Hyundaie jen jednou z částí rozsáhlého, především strojírenského zaměření. Společnost byla založena v roce 1947. V roce 1998 koupila značku Kia.

Hyundai i10Hyundai i20Hyundai i30Hyundai i40Hyundai KonaHyundai TucsonHyundai NexoHyundai Sante FeHyundai GenesisHyundai IONIQ

TEST Range Rover P400 Autobiography: Další důvod, proč se stát milionářem

Range Rover P400

Range Rover není autem pro každého, ale každý by si ho měl zkusit. Nyní má nový motor o výkonu 400 koní s hybridní technikou. Jaký je?

29.  11.  2020 | Vladimír Kadera | 60 příspěvků
TEST Toyota RAV4 2.5 Hybrid 4x4 Black Edition: Ta nejčernější myslí jen zeleně

Toyota RAV4 Hybrid Black Edition

Současná generace Toyoty RAV4 se vzdala naftového motoru. Oblíbené SUV koupíte buď s ryze benzinovým, nebo hybridním pohonem, přičemž elektrifikovaná verze nedávno dorazil na český trh v atraktivním provedení Black Edition. Vyzkoušeli jsme tu nejlepší možnou konfiguraci.

26.  11.  2020 | Jan Mička | 81 příspěvků
TEST BMW X6 xDrive30d: Starbucks, špinavé nohavice a příjemná jízda

BMW X6 xDrive30d

Jednou z největších premiér loňského roku bylo nové BMW X6, obří stylovka pro hordy movitých majitelů, kteří se nebojí expresivního stylu. Zkusili jsme naftový základ v podobě verze xDrive30d.

22.  11.  2020 | Vladimír Kadera | 64 příspěvků