Nový Hyundai Tucson se představí dnes v noci. Premiéru sledujte i na chytré TV

Představení nové generace SUV Tucson se blíží. Premiéra bude součástí nové interaktivní aplikace Hyundai.

Také Hyundai se snaží inovovat způsob, jakým komunikuje se zákazníky nebo představuje nové modely. Ostatně pandemie koronaviru k rozsáhlejšímu přesunu do on-line prostoru mnoho značek přímo donutila. Korejská automobilka tak spouští novou aplikaci Channel Hyundai pro chytré televize, v rámci které bude nyní klíčovou událostí premiéra nového Tucsonu.

Nový Hyundai Tucson prošel testováním v Kopřivnici. Jak si vedl v domově Tatry?

Nový Hyundai Tucson prošel testováním v Kopřivnici. Jak si vedl v domově Tatry?

K odhalení nové generace SUV dojde přes zmíněnou aplikaci, a to ve formě živého přenosu z korejského Soulu v noci ze 14. na 15. září (ve 2:30 ráno našeho času). Channel Hyundai je k dispozici pro chytré televize LG a Samsung od roku výroby 2017, s verzí operačního systému webOS 3.5 nebo vyšší v případě modelů LG. Veškerý obsah lze nicméně sledovat také na webových stránkách kanálu.

Nový Tucson se nám již ukázal na upoutávkách, které naznačily poměrně revoluční změny na designu, silně vycházející z konceptu Vision T. Model naroste do délky a do šířky, bude mít delší kapotu a kratší převisy, zatímco v interiéru nabídne zcela nové uspořádání s velkým displejem uprostřed.

Nový modely značky Hyundai si můžete postavit i doma. Jezdí ale jenom z kopce

Nový modely značky Hyundai si můžete postavit i doma. Jezdí ale jenom z kopce

Jako maskovaný prototyp se nám zase Tucson předvedl při finálním testování v České republice, konkrétně na kopřivnickém polygonu, kde SUV zkoušelo své terénní schopnosti. Brodivost až 30 centimetrů by neměla být problém. Na více technických detailů si každopádně počkáme do zítřejšího rána.

Aplikaci Channel Hyundai si můžete stáhnout z portálu LG Content Store nebo Samsung TV App Store a kromě živých představení nabídne i samostatnou tvorbu po stránce lifestylových témat nebo aktivit v motorsportu. Nechybí ani detailní katalog modelů značky či virtuální showroom. Později chce Hyundai zpřístupnit aplikaci ještě širšímu publiku na chytrých televizích dalších značek.

Hyundai

Výroba automobilů je u jihokorejského Hyundaie jen jednou z částí rozsáhlého, především strojírenského zaměření. Společnost byla založena v roce 1947. V roce 1998 koupila značku Kia.

Hyundai i10Hyundai i20Hyundai i30Hyundai i40Hyundai KonaHyundai TucsonHyundai NexoHyundai Sante FeHyundai GenesisHyundai IONIQ

Nový Hyundai i20 může vzbudit poprask! Řídili jsme prototyp s litrovým motorem

Hyundai i20 1.0 T-GDI

Nový Hyundai i20 je očekávaným soupeřem fabie a spol. Přijede až v říjnu, my už jsme jej ale exkluzivně vyzkoušeli.

20.  9.  2020 | Jiří BaborskýOndřej Mára | 45 příspěvků
Poprvé za volantem Škody Octavia RS iV: Eso v rukávu spořivého manažera

Škoda Octavia RS iV

Nová Škoda Octavia RS je k mání ve třech verzích pohonu. Vyzkoušeli jsme tu, která je z pohledu techniky nejkomplikovanější.

17.  9.  2020 | Vladimír Kadera | 88 příspěvků
S elektrickým VW ID.3 poprvé v Česku: Velký skok pro VW, problém pro ostatní?

VW ID.3 1st Edition 150 kW

Volkswagen ID.3 se na našem trhu už nějaký ten pátek prodává, vůbec první kontakt na české půdě jsme s ním však zažili až minulý týden. A vy můžete taky.

14.  9.  2020 | Jan Mička | 59 příspěvků