Nový Hyundai Tucson se poprvé ukazuje. Takovou revoluci zřejmě nikdo nečekal

Nové generace modelů automobilek se čím dál častěji točí jen okolo evoluce. U Hyundaie to ale neplatí. Pro Tucson si navíc připravil i jednu zajímavou vlasnost.

Kompaktní SUV Hyundaie se již brzy dočká nové generace, která jej převlékne do futuristického kabátu. Automobilka se dnes rozhodla ukázat prvních pár fotografií, abychom věděli, co si představuje pod pojmem revoluční design. Že umí kompletně přepracovat auto a dát mu novou identitu, víme ale už od včera.

Nový Hyundai Tucson ukazuje na zatmavených fotografiích koncept parametrických skrytých světlometů, které jsou ukryty v přední masce a objeví se až po rozsvícení. Tucson také naroste do délky a do šířky, bude mít delší kapotu a kratší převisy.

Nový Hyundai i20 dorazil do Česka. Stojí tak akorát, ale můžete ho mít i zadarmo

Nový Hyundai i20 dorazil do Česka. Stojí tak akorát, ale můžete ho mít i zadarmo

Neméně zajímavě vypadá interiér. Hyundai nazval koncepci vnitřku Interspace a chce v zákazníkovi navodit pocit pokoje butikového hotelu. Bližší informace automobilka nezveřejňuje, ale na první fotografii vidíme zcela nové uspořádání s velkým displejem uprostřed, které vůbec nevypadá špatně.

Hyundai se také pyšní tím, že nový Tucson bude prvním kompaktním SUV, které se bude nabízet ve dvou variantách rozvoru. Na evropské trhy však zamíří verze s kratším rozvorem. Při pohledu na aktuální premiéry Hyundaie je už jasné, co tvůrci před rokem mysleli tím, když řekli, že design nových jejich modelů nás šokuje.

Nový Ioniq 5 spatřen na Severní smyčce. Elektromobil od Hyundaie přijede už brzy

Nový Ioniq 5 spatřen na Severní smyčce. Elektromobil od Hyundaie přijede už brzy

I Tucson vypadá podle prvních fotografií naprosto skvěle. V zatmavených halách na fotografiích se rozsvítí 15. září, kdy automobilka vůz naplno představí. 

Galerie doplněna o aktuální Hyundai Tucson.

Hyundai

Výroba automobilů je u jihokorejského Hyundaie jen jednou z částí rozsáhlého, především strojírenského zaměření. Společnost byla založena v roce 1947. V roce 1998 koupila značku Kia.

Hyundai i10Hyundai i20Hyundai i30Hyundai i40Hyundai KonaHyundai TucsonHyundai NexoHyundai Sante FeHyundai GenesisHyundai IONIQ

Nový Hyundai i20 může vzbudit poprask! Řídili jsme prototyp s litrovým motorem

Hyundai i20 1.0 T-GDI

Nový Hyundai i20 je očekávaným soupeřem fabie a spol. Přijede až v říjnu, my už jsme jej ale exkluzivně vyzkoušeli.

dnes | Jiří BaborskýOndřej Mára | 28 příspěvků
Poprvé za volantem Škody Octavia RS iV: Eso v rukávu spořivého manažera

Škoda Octavia RS iV

Nová Škoda Octavia RS je k mání ve třech verzích pohonu. Vyzkoušeli jsme tu, která je z pohledu techniky nejkomplikovanější.

17.  9.  2020 | Vladimír Kadera | 87 příspěvků
S elektrickým VW ID.3 poprvé v Česku: Velký skok pro VW, problém pro ostatní?

VW ID.3 1st Edition 150 kW

Volkswagen ID.3 se na našem trhu už nějaký ten pátek prodává, vůbec první kontakt na české půdě jsme s ním však zažili až minulý týden. A vy můžete taky.

14.  9.  2020 | Jan Mička | 59 příspěvků