Nový Hyundai Tucson se poprvé ukazuje. Takovou revoluci zřejmě nikdo nečekal

Nové generace modelů automobilek se čím dál častěji točí jen okolo evoluce. U Hyundaie to ale neplatí. Pro Tucson si navíc připravil i jednu zajímavou vlasnost.

Kompaktní SUV Hyundaie se již brzy dočká nové generace, která jej převlékne do futuristického kabátu. Automobilka se dnes rozhodla ukázat prvních pár fotografií, abychom věděli, co si představuje pod pojmem revoluční design. Že umí kompletně přepracovat auto a dát mu novou identitu, víme ale už od včera.

Nový Hyundai Tucson ukazuje na zatmavených fotografiích koncept parametrických skrytých světlometů, které jsou ukryty v přední masce a objeví se až po rozsvícení. Tucson také naroste do délky a do šířky, bude mít delší kapotu a kratší převisy.

Nový Hyundai i20 dorazil do Česka. Stojí tak akorát, ale můžete ho mít i zadarmo

Nový Hyundai i20 dorazil do Česka. Stojí tak akorát, ale můžete ho mít i zadarmo

Neméně zajímavě vypadá interiér. Hyundai nazval koncepci vnitřku Interspace a chce v zákazníkovi navodit pocit pokoje butikového hotelu. Bližší informace automobilka nezveřejňuje, ale na první fotografii vidíme zcela nové uspořádání s velkým displejem uprostřed, které vůbec nevypadá špatně.

Hyundai se také pyšní tím, že nový Tucson bude prvním kompaktním SUV, které se bude nabízet ve dvou variantách rozvoru. Na evropské trhy však zamíří verze s kratším rozvorem. Při pohledu na aktuální premiéry Hyundaie je už jasné, co tvůrci před rokem mysleli tím, když řekli, že design nových jejich modelů nás šokuje.

Nový Ioniq 5 spatřen na Severní smyčce. Elektromobil od Hyundaie přijede už brzy

Nový Ioniq 5 spatřen na Severní smyčce. Elektromobil od Hyundaie přijede už brzy

I Tucson vypadá podle prvních fotografií naprosto skvěle. V zatmavených halách na fotografiích se rozsvítí 15. září, kdy automobilka vůz naplno představí. 

Galerie doplněna o aktuální Hyundai Tucson.

Hyundai

Výroba automobilů je u jihokorejského Hyundaie jen jednou z částí rozsáhlého, především strojírenského zaměření. Společnost byla založena v roce 1947. V roce 1998 koupila značku Kia.

Hyundai i10Hyundai i20Hyundai i30Hyundai i40Hyundai KonaHyundai TucsonHyundai NexoHyundai Sante FeHyundai GenesisHyundai IONIQ

TEST VW Caddy Maxi California 2.0 TDI: Boží chatka na kolech za super peníze

VW Caddy Maxi California 2.0 TDI DSG

Základními lidskými potřebami je mít kde se vyspat, zůstat v teple a najíst se. S Californií to jde snadno a každý den jinde.

24.  10.  2021 | Richard Herbich | 16 příspěvků
Za volantem Chevrolet Corvette C1: Je to kousavá mrcha, nebo pohodlné GT?

Chevrolet Corvette C1

Chevrolet Corvette 1. generace je skutečná kráska. Po nastartování ale vymění něžnost za získání respektu širokého okolí. Je třeba se této nespoutané elegance bát?

23.  10.  2021 | Vladimír Kadera
TEST Mercedes-Benz EQA 250: Zlatíčko do zásuvky jen pro holky? Tak to pozor!

Mercedes-Benz EQA 250

Nejlevnější model rodiny EQ automobilky Mercedes-Benz působí spíše jako auto pro holky. Byla by ale škoda ho takhle povrchně škatulkovat. Obzvláště, když jeho vlastnosti ocení i chlapáci.

22.  10.  2021 | Jan Mička | 6 příspěvků