Nový Grand Tour má datum premiéry a pořádný trailer. Připomíná starý Top Gear

Slavná moderátorská trojice se na naše obrazovky vrátí ještě tento měsíc!

Po třetí sérii pořadu The Grand Tour, která se odvysílala před dvěma lety, se slavná moderátorská trojice rozdělila na samostatné projekty. Jeremy Clarkson se stará o farmu, James May objevuje krásy exotických zemí a Richard Hammond bojuje o přežití na pustém ostrově.

Speciální Top Gear věnovaný Sabine Schmitz je venku. Měli byste ho vidět

Speciální Top Gear věnovaný Sabine Schmitz je venku. Měli byste ho vidět

Na auta ale tito britští borci nezanevřeli. Čtvrtá série jejich pořadu totiž existuje, jen se jedná o velkolepé road movies s velkými časovými rozestupy. Natáčení posledního dílu výrazně zpomalila pandemie koronaviru. Nyní už má ale další dobrodružství moderátorů konečně datum premiéry a především plnohodnotný trailer.

Epizoda je pojmenovaná The Grand Tour Presents: Lochdown. Vzhledem k omezenému cestování se odehrává ve Skotsku a už z traileru je cítit nádech starého Top Gearu. Na pochmurných ostrovech se totiž odehrávala většina epizod. O co půjde? Z traileru můžeme vidět, že moderátoři staví most přes slavné skotské jezero Loch Ness.

Top Gear láká na novou řadu. První upoutávka je nabitá akcí i super auty

Top Gear láká na novou řadu. První upoutávka je nabitá akcí i super auty

Zajímavý je i výběr vozů. Jeremy Clarkson má Lincoln Continental Mark V, James May Cadillac Coupe DeVille a Richard Hammond zase Buick Riviera. Vzhledem k lockdownu, který během natáčení na ostrovech panoval, se ale moderátoři nemohli nikde ubytovat, takže se museli uchýlit ke karavanům. Nový díl vyjde na internetové televizi Amazon Prime 30. července.

TEST Fiat 500e HB La Prima: Chytne za srdce a ve městě je k neutahání

Fiat 500e La Prima (87 kW)

Fiat 500e je dalším elektromobilem do města, který vysokou cenu techniky balí do luxusního kabátku a přichází s řadou krásných detailů. Má ale na to rovnat se s Hondou e?

27.  7.  2021 | Vladimír Kadera | 4 příspěvky
TEST Ford Focus 3d 2.0 ZETEC: Vůz roku 1999 už jen kvete. Jak si vedl 20 let zpět?

Ford Focus 3d 2.0 ZETEC

Ford Focus první generace, evropské Auto roku 1999, vypadá i v dnešní době dobře. Rozhodně zajímavěji než jeho zatím poslední následovník z roku 2018. Připomeňte si test třídveřové verze, který v roce 2001 přinesli kolegové z Auto.cz

24.  7.  2021 | Tomáš Zajíček | 15 příspěvků
První jízda s Hyundaiem Ioniq 5: Tajemný krasavec může převálcovat konkurenci

Hyundai Ioniq 5

Hyundai podobně jako další značky přijíždí s vlastní rodinou elektrických aut. Jmenuje se Ioniq a jejím prvním zástupcem je kompaktní crossover s krásným retro designem. Už jsme ho vyzkoušeli.

22.  7.  2021 | David Bureš | 54 příspěvků