Nový Ford Ka odhalen téměř v plné kráse (video)

Nová generace malého Fordu Ka bude představena veřejnosti až v září na autosalonu v Paříži. Do té doby se jistě dočkáme úniků fotografií a technických informací, ale pokud jste na novinku nažhaveni již nyní, máte možnost vidět tento model na videu.

To dnešní je hlavně o přípravách dalšího filmu se slavným Jamesem Bondem, ve kterém si opět odbude premiéru vůz značky Ford. V minulém díle to bylo Mondeo, nyní to bude Ford Ka.

Netěšte se ale příliš, jelikož Ford Ka je zde jen na malý okamžik, ale zato je vidět vcelku dobře a hned z několika stran. Pokud nemáte zájem sledovat celý klip, přetočte si rovnou zhruba na na 2 minuty a 25 sekund.

TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 18 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků