Nový Ford Ka odhalen téměř v plné kráse (video)

Nová generace malého Fordu Ka bude představena veřejnosti až v září na autosalonu v Paříži. Do té doby se jistě dočkáme úniků fotografií a technických informací, ale pokud jste na novinku nažhaveni již nyní, máte možnost vidět tento model na videu.

To dnešní je hlavně o přípravách dalšího filmu se slavným Jamesem Bondem, ve kterém si opět odbude premiéru vůz značky Ford. V minulém díle to bylo Mondeo, nyní to bude Ford Ka.

Netěšte se ale příliš, jelikož Ford Ka je zde jen na malý okamžik, ale zato je vidět vcelku dobře a hned z několika stran. Pokud nemáte zájem sledovat celý klip, přetočte si rovnou zhruba na na 2 minuty a 25 sekund.

TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 18 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků
TEST Lada Vesta SW Cross: Mnohem lepší, než by měla být!

Lada Vesta SW Cross

Přestože jsou vozy Lada na českých silnicích jako doma už celá desetiletí, potkat, nebo ještě lépe řídit nejnovější modely, není zase tak snadné. A víte co? Je to velká škoda…

10.  7.  2018 | Jan Mička | 207 příspěvků