Nový Ford Ka již žije, ale pouze v Brazílii

Ačkoli je Ford Ka stále ve stadiu rozsáhlého testování, v Brazílii již zná svou konečnou podobu. Pokud se ale těšíte, že konečně poznáte pravou tvář nové generace, zklameme vás. Ta brazilská totiž bude zcela jiná, dá se říct, že podle poslední filozofie Fordu i více usedlá. Pod kapotou se v Brazílii objevily jednotky o objemu 1,0 litru s výkonem 54 kW/73 k, náročnější zákazníci mohou upřednostnit šestnáctistovku s výkonem 80 kW/109 k.

Doufejme jen, že u evropské podobý „káčka” automobilka vsadí na svůj kinetický design. Poslední generace byla hodně odvážná, ale právě proto rozdělila motoristy na dvě skupiny – jedna malý vůz milovala (hlavně ženy), druhá pro jeho tvary nenáviděla. Nezůstává nám nic jiného, než si počkat na první oficiální snímky evropské verze.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Nový Ford Ka určen pro brazilský trh

Minitest Subaru Forester 2.0i-L: Vylepšený kmet dostal dvě oči navíc

Subaru Forester 2.0iL (minitest)

Forester chce v letošním roce k poctivému podvozku nabídnout i porci aktivní bezpečnosti. Přesvědčí matador kategorie i ty "bezpečně smýšlející"?

16.  1.  2018 | Milan Lažanský | 2 příspěvky
Minitest Mitsubishi ASX 1,6 MIVEC: Jsou vylepšení znát?

Mitsubishi ASX 1,6 MIVEC (minitest )

Mitsubishi ASX se v provedení modelového roku 2018 nezměnilo po technické stránce, zapracovalo ale na designu.

13.  1.  2018 | Radek Pecák | 15 příspěvků
TEST Kia Stinger GT 3.3 T-GDI AWD: Díky, Alberte!

Kia Stinger GT 3.3 T-GDI AWD

Trvalo více než pět let, než Kia přetavila fantastický koncept GT v produkční auto. Najala na to ty správné lidi a výsledkem je gran turismo, který nemá v historii značky obdoby.

11.  1.  2018 | Jan Mička | 114 příspěvků