Nový Ford Ka již žije, ale pouze v Brazílii

Ačkoli je Ford Ka stále ve stadiu rozsáhlého testování, v Brazílii již zná svou konečnou podobu. Pokud se ale těšíte, že konečně poznáte pravou tvář nové generace, zklameme vás. Ta brazilská totiž bude zcela jiná, dá se říct, že podle poslední filozofie Fordu i více usedlá. Pod kapotou se v Brazílii objevily jednotky o objemu 1,0 litru s výkonem 54 kW/73 k, náročnější zákazníci mohou upřednostnit šestnáctistovku s výkonem 80 kW/109 k.

Doufejme jen, že u evropské podobý „káčka” automobilka vsadí na svůj kinetický design. Poslední generace byla hodně odvážná, ale právě proto rozdělila motoristy na dvě skupiny – jedna malý vůz milovala (hlavně ženy), druhá pro jeho tvary nenáviděla. Nezůstává nám nic jiného, než si počkat na první oficiální snímky evropské verze.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Nový Ford Ka určen pro brazilský trh

TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 17 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků