Nový džentlmen do terénu

Příprava nového modelu prestižních anglických automobilek jako jsou Rolls-Royce, Bentley či jejich terénní sekundant Range Rover, vždy budí velkou pozornost u automobilových nadšenců všech příjmových skupin.
Nový džentlmen do terénu
Když jsme se před časem dozvěděli, že se chystá uveřejnění prvních fotografií nového Range Roveru, s Klepněte pro větší obrázeknapětím jsme očekávali co z toho „bude“, zvláště pokud v kontextu s tím, že se jedná teprve o třetí, zcela nový model značky za posledních 31 let.

Karoserie si uchovala tradiční tvary, tak typické pro automobily Range Rover. Tyto Klepněte pro větší obrázektradiční tvary a prvky (např. maska chladič) doplňují prvky nové, kterými jsou zejména přední i zadní světla.

Klepněte pro větší obrázekV interiéru je však inovací podstatně více. Důvod je nasnadě. Karoserie stárne podstatně pomaleji než interiér a zákazníci Range Roveru jsou sice spíše konzervativní, ale vyžadují vše, co mohou nalézt u luxusních limuzín konkurenčních značek.

Pod kapotou nového Range Roveru budeme moci najít benzínový nebo vznětový Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekmotor. Benzínové motory zastupuje osmiválec do „V“ o objemu 4.4 litru. A vznětové motory? Šestiválec o objemu tři litry.

Poprvé bude veřejnosti nový Range Rover představen pravděpodobně na autosalonu v americkém Detroitu, v lednu příštího roku. Je však třeba podotknou, že představen měl být už na autosalonu ve Frankfurtu, takže zda se skutečně objeví, je zatím stále otázkou. Pokud se tedy premiéra opravdu uskuteční, tak by se na trzích 125 zemí mohl začít objevovat do února 2002.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

21.  10.  2017 | David Rusol | 2 příspěvky
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků