Nový díl Světa motorů už dnes ve 20:30 na Nova Action! Uvidíte levný korejský pick-up, obrněný transportér či test startovacích kabelů

V 5. díle TV Světa motorů se Martin Vaculík podívá pod luxusní Mercedes a porádí vám, jak nevyhodit peníze za startovací kabely. Náročným terénním testem projde dostupný korejský pickup i obrněný transportér.

Dnes ve 20:30 na Nova Action

Dnes (ve středu 15. března), ve 20:30 na Nova Action, bude mít premiéru 5. díl televizního pořadu Svět motorů. 

Pokud byste premiéru nestihli, reprízy běží každý pátek v časech 1:30 a 7:40, opět na Nova Action. Všechny díly najdete také na Voyo

Nejvíc muziky za málo

Zdá se, že korejská automobilka má po dlouhém období nejistoty nového a stabilního majitele. V roce 2022 dosáhla rekordních prodejů, ačkoli její tři modelové řady se v žebříčcích nacházejí hluboko pod většinou konkurentů. 

Výhodná cena a dlouhá záruka a seznam výbavy dělají z často přehlíženého modelu SsangYong Musso lákavou koupi v segmentu pickupů s dvojitou kabinou. Tolik muziky za tak málo peněz se jen tak nevidí. Najde Honza Mička nějaké nedostatky v ostrém testu na silnici i v terénu?

Když startovací kabely ani nenastartují

Startovací kabely by měl mít každý motorista. Paradoxně jsou více potřeba u většiny nových auta, která víc "žerou" baterii, i když zrovna stojí. To zvyšuje nároky i na samotné kabely. Na trhu jsou přitom kabely naprosto odlišné kvality, přičemž mnoho z nich je zcela nepoužitelných. Martin Vaculík vám poradí, jak vybrat ty správné. 

Muž, který si koupil obrněný transportér

Tomáš Hadač pro vás již tradičně vyhledává a testuje nezvyklá vozidla, kterými se běžně nesvezete. V 5. díle vás vyveze na terénní polygon v obrněném transportéru SKOT. Ten pochází už ze 60. let a Tomášovi ho půjčil soukromý majitel. Jak se provozuje a řídí taková hračka?

Pod luxusním Mercedesem

Martin Vaculík a ojetý Mercedes, který by stál nový 2,3 milionu. Třída V je tak dobrá, že jako ojetina je téměř nesehnatelná. Kolem prvního majitele se totiž objevují zájemci dávno předtím, než ho chce vůbec prodat.

Výjimečná je také šíře možných konfigurací této luxusní "dodávky", proto je extrémně důležité zvolit tu správnou a vyvarovat se problémovým prvkům výbavy. Martin vám prozradí spoustu tipů a nebude chybět ani pohled pod pokličku, na zvedáku.

Svět motorů TV

Nejpopulárnější český magazín míří na televizní obrazovky! Svět motorů představuje a testuje každý týden novinky na trhu, ale také pečlivě zkouší ojeté vozy, seznamuje vás s výjimečnými stroji, radí v oblasti práva a dopravy a taky neotřele pobaví.

Sledujte na Nova Action a Voyo

Začínáme na Nova Action 15. 2. 2023 ve 20:30. Pokud 1. díl nestihnete, můžete si na Nova Action pustit také reprízu, a to 17. 2. 2023 v 1:30 a v 7:40.

Po televizní premiéře každého dílu se můžete na televizní pořad Svět motorů podívat také ve videoarchivu Voyo.

Diskuze (2) Další článek: Nové BMW řady 5 dorazí také jako elektromobil i5. Touring bude zřejmě prvním EV kombi vyšší střední třídy

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , ,