Nový Batmobile se odhaluje na prvních fotografiích. Poznáte, o jaké auto původně šlo?

Adept na nejvíc cool Batmobile přistane v kinech až příští rok.

Filmový svět očividně nemůže být bez fiktivního města Gotham dlouho. Vždyť to není tak dávno, co si herec Joaquin Phoenix došel pro Oscara za roli Jokera ve stejnojmenném filmu a teď už se na nás peče další film. Tentokrát to bude opět Batman, kdo bude na plátně vidět nejvíc a dle prvních informací bude snímek spíše detektivní nášup s temnou atmosférou než komiksová přestřelka.

Souboj Fordu a Ferrari zabodoval i u Akademie! Film Le Mans ´66 si odnáší Oscary

Souboj Fordu a Ferrari zabodoval i u Akademie! Film Le Mans ´66 si odnáší Oscary

Místo vysmátého šaška bude Batmanovi ničit město Hádankář, který umí lidem číst myšlenky a nejspíš i Penguin, znetvořená postavička, kterou vychovali tučňáci. Role Batmana se zhostí Robert Pattinson, herec, kterého před deseti lety milovali všechny mladé dívky s černě nalakovanými nehty kvůli roli v sáze Stmívání.

Do hlavní role už je obsazený i Batmanův největší parťák. Teď nemyslíme Robina, ale Batmobile. Režisér Matt Reeves se pochlubil prvními třemi fotografiemi na svém Twitteru a začal tak na film lákat automobilové nadšence. Na první pohled jde o silně upravený americký muscle car s obrovským motorem s válci do V.

Příběh původního Batmobilu fascinuje dodnes. Svůj si můžete postavit i doma

Příběh původního Batmobilu fascinuje dodnes. Svůj si můžete postavit i doma

Není jisté, co přesně bylo novému Batmobilu dárcem orgánů. Z některých úhlů to vypadá na Dodge Challenger a z některých zase na Plymouth Barracuda. Server Motor1.com tvrdí, že jde o Dodge, americký Forbes by zase dal ruku do ohně za Plymouth. Představu si udělejte sami. Oba vozy najdete v galerii pro porovnání. V českých kinech uvidíme film až 24.6. 2021.

Se Škodou Octavia 2.0 TDI Evo poprvé v Česku: Musí být nejlepší. Daří se jí to?

Škoda Octavia Combi 2.0 TDI Evo

Novou generaci Škody Octavia jsme poprvé vyzkoušeli rovnou na českých silnicích. Kombi s motorem 2.0 TDI Evo se tváří jako ideální služebák, navíc model jako takový nemá v rámci automobilky jednoduché poslání.

27.  3.  2020 | Jan Mička | 137 příspěvků
TEST Mazda CX-30 Skyactiv-X 6MAN vs. 6AT 4x4: Revoluční All In One?

Mazda CX-30 2.0 Skyactiv-X

Vznětová, zážehová, přeplňovaná, atmosférická, hybridní. Zdá se to sice k nevíře, ale všechna tato adjektiva popisují kompaktní SUV Mazda CX-30 s „dieselovým benzinem“ Skyactiv-X. Jen ne všechna najednou. Jaká tedy v reálném světě je a jak se liší čtyřkolka s automatem od předokolky s manuální převodovkou?

25.  3.  2020 | Petr Schnagl | 24 příspěvků
Minitest Honda Civic 5D 1.0 VTEC CVT: Stačilo po 5 letech jen posypat pepřem?

Honda Civic 1.0 VTEC CVT

Japonci Hondu Civic lehce vylepšili a poslali zpět na trh se zajímavou cenou. Stačí to ale k tomu, aby vyčnívala nad konkurencí?

21.  3.  2020 | Vladimír Kadera | 125 příspěvků