Nový Batmobile se odhaluje na prvních fotografiích. Poznáte, o jaké auto původně šlo?

Adept na nejvíc cool Batmobile přistane v kinech až příští rok.

Filmový svět očividně nemůže být bez fiktivního města Gotham dlouho. Vždyť to není tak dávno, co si herec Joaquin Phoenix došel pro Oscara za roli Jokera ve stejnojmenném filmu a teď už se na nás peče další film. Tentokrát to bude opět Batman, kdo bude na plátně vidět nejvíc a dle prvních informací bude snímek spíše detektivní nášup s temnou atmosférou než komiksová přestřelka.

Souboj Fordu a Ferrari zabodoval i u Akademie! Film Le Mans ´66 si odnáší Oscary

Souboj Fordu a Ferrari zabodoval i u Akademie! Film Le Mans ´66 si odnáší Oscary

Místo vysmátého šaška bude Batmanovi ničit město Hádankář, který umí lidem číst myšlenky a nejspíš i Penguin, znetvořená postavička, kterou vychovali tučňáci. Role Batmana se zhostí Robert Pattinson, herec, kterého před deseti lety milovali všechny mladé dívky s černě nalakovanými nehty kvůli roli v sáze Stmívání.

Do hlavní role už je obsazený i Batmanův největší parťák. Teď nemyslíme Robina, ale Batmobile. Režisér Matt Reeves se pochlubil prvními třemi fotografiemi na svém Twitteru a začal tak na film lákat automobilové nadšence. Na první pohled jde o silně upravený americký muscle car s obrovským motorem s válci do V.

Příběh původního Batmobilu fascinuje dodnes. Svůj si můžete postavit i doma

Příběh původního Batmobilu fascinuje dodnes. Svůj si můžete postavit i doma

Není jisté, co přesně bylo novému Batmobilu dárcem orgánů. Z některých úhlů to vypadá na Dodge Challenger a z některých zase na Plymouth Barracuda. Server Motor1.com tvrdí, že jde o Dodge, americký Forbes by zase dal ruku do ohně za Plymouth. Představu si udělejte sami. Oba vozy najdete v galerii pro porovnání. V českých kinech uvidíme film až 24.6. 2021.

Nový Hyundai i20 může vzbudit poprask! Řídili jsme prototyp s litrovým motorem

Hyundai i20 1.0 T-GDI

Nový Hyundai i20 je očekávaným soupeřem fabie a spol. Přijede až v říjnu, my už jsme jej ale exkluzivně vyzkoušeli.

20.  9.  2020 | Jiří BaborskýOndřej Mára | 45 příspěvků
Poprvé za volantem Škody Octavia RS iV: Eso v rukávu spořivého manažera

Škoda Octavia RS iV

Nová Škoda Octavia RS je k mání ve třech verzích pohonu. Vyzkoušeli jsme tu, která je z pohledu techniky nejkomplikovanější.

17.  9.  2020 | Vladimír Kadera | 88 příspěvků
S elektrickým VW ID.3 poprvé v Česku: Velký skok pro VW, problém pro ostatní?

VW ID.3 1st Edition 150 kW

Volkswagen ID.3 se na našem trhu už nějaký ten pátek prodává, vůbec první kontakt na české půdě jsme s ním však zažili až minulý týden. A vy můžete taky.

14.  9.  2020 | Jan Mička | 59 příspěvků