Nový autorizovaný prodejce a servis Citroën v Opavě

Dne 15.11.2007 byl oficiálně otevřen autorizovaný prodejce a servis Citroën v Opavě. Společnost S-Profit Opava s.r.o. tak rozšířila své podnikatelské aktivity, kdy nacelkové ploše 4 215 m2 otevřela showroom pro prodej nových vozů s příslušenstvím (270 m2) a autorizovaný servis s dílnami na ploše 250 m2.

Autorizovaný prodejce a servis Citroën se nachází na adrese Krnovská 218/669 v Opavě v blízkosti ostatních automobilových značek.

Společnost S-Profit Opava s.r.o. se zabývá nákupem, úpravou a prodejem zemědělských komodit (hnojiva, osiva, zeměd. potřeby). Další činností je maloobchodní prodej v oblasti zahradnictví, navrhování a realizace závlahových systémů zahrad a hřišť.

S-Profit Auto : prodej a servis vozů značky Seat

S-Profit Agro:zemědělská prvovýroba

Skupina S-Profit se řadí mezi středně velké firmy s pevným místem na trhu Moravskoslezském kraji v oborech svého podnikání. Věříme, že rozšířením svých podnikatelských aktivit svoji pozici ještě posílí.

Citroën má k dnešnímu dni na celém území České republiky celkem 46 autorizovaných prodejců nových vozů, 43 autorizovaných distributorů náhradních dílů a 54 autorizovaných servisů.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 18 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků