Novoroční výprodeje zablokovaly dopravu

To, co jsem viděl v Brně dnes ráno, se už asi nebude nikdy opakovat. Už od časného rána byla zablokovaná cesta z centra na Svitavy okolo hypermarketu Carefour, všechny křižovatky řídili policisté. Carefour totiž počínaje dnešním dnem zahájil masivní výprodej se slevami až 95 procent. Jak se později ukázalo, byl to jen marketingový tah, protože zboží za snížené ceny bylo v regálech poskrovnu a vše zajímavé bylo vyprodáno téměř okamžitě po otevření. V samotném Carefouru nebylo k hnutí, ucpané bylo parkoviště a příjezdové cesty. Kdybych to býval věděl, mohl jsem si tu cestu ušetřit...

Brno ale nebylo jediným městěm, které zácpy kvůli výprodeji postihly, dopravní kolaps nastal v Plzni, v Ostravě či Ústí nad Labem. Překvapivě nejslabší masové běsnění bylo v Praze, kde policisté nezaznamenali oproti jiným všedním dnům téměř žádný nárůst hustoty dopravy.

TEST Jeep Compass 2,0 MultiJet: Horal mezi praktičtějšími crossovery

Jeep Compass 2,0 MultiJet

Nový Jeep Compass chce na rozdíl od hranatého předchůdce více cílit na městské zákazníky a bodovat svým stylem. Přesto mezi konkurenty zůstává drsnější variantou.

včera | Milan Lažanský | 2 příspěvky
Test ojetiny Škoda Citigo: Skvělé auto s jednou velkou chybou

Ojetina: Škoda Citigo 1.0 MPI

Ceny ojetých minivozů koncernu Volkswagen klesají pod osmdesát tisíc. Jak jsou na tom se spolehlivostí?

10.  12.  2017 | David Rusol | 32 příspěvků
Minitest Renault Espace 1,8 TCe: Jak v obrovi slouží motor Alpine A110?

Renault Espace 1.8 TCe (minitest)

Renault Espace patří do kategorie velkých MPV. Tedy takových aut, která by mnohým často velmi hodila, ale nakonec si je koupí jen málokdo. Renault nyní připravil verzi, která je z mnoha hledisek velmi zajímavá.

9.  12.  2017 | Radek Pecák | 13 příspěvků