Novoroční výprodeje zablokovaly dopravu

To, co jsem viděl v Brně dnes ráno, se už asi nebude nikdy opakovat. Už od časného rána byla zablokovaná cesta z centra na Svitavy okolo hypermarketu Carefour, všechny křižovatky řídili policisté. Carefour totiž počínaje dnešním dnem zahájil masivní výprodej se slevami až 95 procent. Jak se později ukázalo, byl to jen marketingový tah, protože zboží za snížené ceny bylo v regálech poskrovnu a vše zajímavé bylo vyprodáno téměř okamžitě po otevření. V samotném Carefouru nebylo k hnutí, ucpané bylo parkoviště a příjezdové cesty. Kdybych to býval věděl, mohl jsem si tu cestu ušetřit...

Brno ale nebylo jediným městěm, které zácpy kvůli výprodeji postihly, dopravní kolaps nastal v Plzni, v Ostravě či Ústí nad Labem. Překvapivě nejslabší masové běsnění bylo v Praze, kde policisté nezaznamenali oproti jiným všedním dnům téměř žádný nárůst hustoty dopravy.

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

dnes | Michal Žďárský | 1 příspěvek
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků