Novitec Ferrari 360 a sexy modelka

Mezi nejlepší prostředky, jak přitáhnout pozornost muže, patří kombinace supersportovního auta a sexy slečny. Přesně takto mne zaujala prezentace Novitecu, který vyladil osmiválec ve Ferrari 360 na neuvěřitelných 606 koní. Chce snad Novitec říci, že po jejich úpravě se vám budou krásky samy válet po kapotě?
Novitec Ferrari 360 a sexy modelka

A na čem že se to slečna povaluje? Jde o upravené Ferrari 360, jehož pohonné jednotce přišla na pomoc dvojice turbodmychadel, která v nejsilnější modifikaci vdechne agregátu 3,6 V8 výkon 446 kW (606 k) v 8 600 ot/min a maximální kroutící moment 615 Nm v 6 250 ot/min. S těmito parametry vystřelí posílené F360 z klidu na stovku za 3,7 s a maximální rychlost dosáhne 344 km/h. Působivé parametry, další deteily si můžete prohlédnout i na přiloženém grafu. Bližší data dívky bohužel známa nejsou, zdají se být ale také celkem působivá...

Fotogalerie se sexy modelkou:

Tip: Mrkněte na podobně laděné prezentace vozů Abt AS400 nebo Lorinser SL.

TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

včera | Miro Mihálik | 17 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků
TEST Lada Vesta SW Cross: Mnohem lepší, než by měla být!

Lada Vesta SW Cross

Přestože jsou vozy Lada na českých silnicích jako doma už celá desetiletí, potkat, nebo ještě lépe řídit nejnovější modely, není zase tak snadné. A víte co? Je to velká škoda…

10.  7.  2018 | Jan Mička | 207 příspěvků