Novitec Bravo: těšte se

Nový Fiat Bravo se ještě pořádně neobjevil ani u dealerů a dvorní ladič Novitec pro vůz připravil první úpravy. Jak vypadá italský šarm po návštěvě u vizážisty?

Novitec dělá kolem svého posledního výtvoru velký humbuk, ale upravené Bravo zatím není ničím lepším než pouhou ochutnávkou toho, s čím chce tuner brzy vyrazit do boje o individualisticky smýšlející zákazníky.

Prozatím pro vůz připravil jen základní stylingový balíček. Ten obsahuje zcela nová kola s vlastním designem. Disky z lehké slitiny mohou mít rozměr 18, nebo 19" a mohou obut pneumatiky o rozměru až 245/35 R19. Novitec přidal i nový koncový díl výfuku. Ten je vyveden v duplexovém provedení a mimo dunivý zkuv má přidat i nějaký ten koník navíc.

To je z dílny Novitecu prozatím vše, ale úpravce s prezentací tohoto výtvoru nezapomněl podotknout, že má již téměř připraven pořádný program k tomuto modelu. Mimo nabídku klasických chiptuningů připravuje i celé kity pro úpravu vozu. Ty počítají s výkony až 300 koní a to díky přeplňování. V nabídce se objeví i polozávodní podvozky a speciální brzdové systémy.

Novitec u nového Brava slibuje nejen zajímavý design, který je i bez úprav povedený, ale také vysoké jízdní výkony. Uvidíme, s čím nakonec Novitec přijde, snad nás touto lehkou úpravou jen netahá za nos...

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek
Novitec Bravo
TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 18 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků