Novitec Bravo: těšte se

Nový Fiat Bravo se ještě pořádně neobjevil ani u dealerů a dvorní ladič Novitec pro vůz připravil první úpravy. Jak vypadá italský šarm po návštěvě u vizážisty?

Novitec dělá kolem svého posledního výtvoru velký humbuk, ale upravené Bravo zatím není ničím lepším než pouhou ochutnávkou toho, s čím chce tuner brzy vyrazit do boje o individualisticky smýšlející zákazníky.

Prozatím pro vůz připravil jen základní stylingový balíček. Ten obsahuje zcela nová kola s vlastním designem. Disky z lehké slitiny mohou mít rozměr 18, nebo 19" a mohou obut pneumatiky o rozměru až 245/35 R19. Novitec přidal i nový koncový díl výfuku. Ten je vyveden v duplexovém provedení a mimo dunivý zkuv má přidat i nějaký ten koník navíc.

To je z dílny Novitecu prozatím vše, ale úpravce s prezentací tohoto výtvoru nezapomněl podotknout, že má již téměř připraven pořádný program k tomuto modelu. Mimo nabídku klasických chiptuningů připravuje i celé kity pro úpravu vozu. Ty počítají s výkony až 300 koní a to díky přeplňování. V nabídce se objeví i polozávodní podvozky a speciální brzdové systémy.

Novitec u nového Brava slibuje nejen zajímavý design, který je i bez úprav povedený, ale také vysoké jízdní výkony. Uvidíme, s čím nakonec Novitec přijde, snad nás touto lehkou úpravou jen netahá za nos...

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek
Novitec Bravo
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 18 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků
TEST Lada Vesta SW Cross: Mnohem lepší, než by měla být!

Lada Vesta SW Cross

Přestože jsou vozy Lada na českých silnicích jako doma už celá desetiletí, potkat, nebo ještě lépe řídit nejnovější modely, není zase tak snadné. A víte co? Je to velká škoda…

10.  7.  2018 | Jan Mička | 207 příspěvků