Novitec Bravo: těšte se

Nový Fiat Bravo se ještě pořádně neobjevil ani u dealerů a dvorní ladič Novitec pro vůz připravil první úpravy. Jak vypadá italský šarm po návštěvě u vizážisty?

Novitec dělá kolem svého posledního výtvoru velký humbuk, ale upravené Bravo zatím není ničím lepším než pouhou ochutnávkou toho, s čím chce tuner brzy vyrazit do boje o individualisticky smýšlející zákazníky.

Prozatím pro vůz připravil jen základní stylingový balíček. Ten obsahuje zcela nová kola s vlastním designem. Disky z lehké slitiny mohou mít rozměr 18, nebo 19" a mohou obut pneumatiky o rozměru až 245/35 R19. Novitec přidal i nový koncový díl výfuku. Ten je vyveden v duplexovém provedení a mimo dunivý zkuv má přidat i nějaký ten koník navíc.

To je z dílny Novitecu prozatím vše, ale úpravce s prezentací tohoto výtvoru nezapomněl podotknout, že má již téměř připraven pořádný program k tomuto modelu. Mimo nabídku klasických chiptuningů připravuje i celé kity pro úpravu vozu. Ty počítají s výkony až 300 koní a to díky přeplňování. V nabídce se objeví i polozávodní podvozky a speciální brzdové systémy.

Novitec u nového Brava slibuje nejen zajímavý design, který je i bez úprav povedený, ale také vysoké jízdní výkony. Uvidíme, s čím nakonec Novitec přijde, snad nás touto lehkou úpravou jen netahá za nos...

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek
Novitec Bravo
Minitest Subaru Forester 2.0i-L: Vylepšený kmet dostal dvě oči navíc

Subaru Forester 2.0iL (minitest)

Forester chce v letošním roce k poctivému podvozku nabídnout i porci aktivní bezpečnosti. Přesvědčí matador kategorie i ty "bezpečně smýšlející"?

včera | Milan Lažanský | 1 příspěvek
Minitest Mitsubishi ASX 1,6 MIVEC: Jsou vylepšení znát?

Mitsubishi ASX 1,6 MIVEC (minitest )

Mitsubishi ASX se v provedení modelového roku 2018 nezměnilo po technické stránce, zapracovalo ale na designu.

13.  1.  2018 | Radek Pecák | 15 příspěvků
TEST Kia Stinger GT 3.3 T-GDI AWD: Díky, Alberte!

Kia Stinger GT 3.3 T-GDI AWD

Trvalo více než pět let, než Kia přetavila fantastický koncept GT v produkční auto. Najala na to ty správné lidi a výsledkem je gran turismo, který nemá v historii značky obdoby.

11.  1.  2018 | Jan Mička | 114 příspěvků