Novinky z Kolína: nejhezčí je Toyota Aygo

Podle ankety, v níž jste měli možnost od středy hlasovat, je nejhezčím vozem z trojice kolínských novinek Toyota Aygo. Pro ni hlasovalo z celkového počtu 324 hlasů celkem 49 % čtenářů. Na druhém místě se umístil Citroën C1 s 27 procenty a na třetím pak Peugeot 107 s 24 procenty.

Novinky z Kolína, které se vyrábí na stejné platformě a které mají celkovou délku menší než 3,5 metru, se začnou vyrábět už na konci zimy (únor 2005), do prodeje se dostanou v červnu. Základními motory bude litrový benzín (50 kW) a nafťák s objemem 1.4 l (51 kW). (více ve starším článku)

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Nejhezčí je dle čtenářů Toyota Aygo (vlevo)

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků