Novinky z Kolína: nejhezčí je Toyota Aygo

Podle ankety, v níž jste měli možnost od středy hlasovat, je nejhezčím vozem z trojice kolínských novinek Toyota Aygo. Pro ni hlasovalo z celkového počtu 324 hlasů celkem 49 % čtenářů. Na druhém místě se umístil Citroën C1 s 27 procenty a na třetím pak Peugeot 107 s 24 procenty.

Novinky z Kolína, které se vyrábí na stejné platformě a které mají celkovou délku menší než 3,5 metru, se začnou vyrábět už na konci zimy (únor 2005), do prodeje se dostanou v červnu. Základními motory bude litrový benzín (50 kW) a nafťák s objemem 1.4 l (51 kW). (více ve starším článku)

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Nejhezčí je dle čtenářů Toyota Aygo (vlevo)

Minitest Volkswagen Golf Sportsvan 1.5 TSI DSG: Lepší než originál

VW Golf Sportsvan (minitest)

Ač se označení „sportující van“ může zdát hodně přitažené za vlasy, minimálně ve srovnání se stejně velkými crossovery a ve spojení s motorem o výkonu 150 koní to zase není takový nesmysl.

včera | Miro Mihálik | 34 příspěvků
TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 52 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků