Novinky na AutoRevue.cz

Nedávno jsme na AutoRevue.cz přidali několik nových funkcí, které vám usnadní orientaci zejména v příspěvcích čtenářů ke článkům.
Novinky na AutoRevue.cz

V horní liště se před 14 dny objevily odkazy na tyto nové fukce:

Diskuse - Výpis článků mladších jednoho měsíce seřazených podle toho, jak se v nich diskutuje. Nejprve jsou vypsány články s největším počtem diskusních příspěvků, nakonec pak články, u nichž se diskutuje nejméně.

Nejlepší články - Soupis článků mladších měsíce podle čtenosti, výpis opět začíná článkem, který se nejvíce čte.

Nové příspěvky - Pokud nesledujete AutoRevue.cz pravidelně a chcete vědět, v kterých diskusích to vře, pomůže vám tato funkce. Sdružuje všechny články na AutoRevue.cz včetně krátkých zpráv, u nichž se za poslední tři dny objevil alespoň jeden diskusní příspěvek. Můžete tak sledovat, kde se co šustne.

Kromě toho v horní liště najdete odkaz na Poradnu, což je soupis diskusních fór, kde můžete klást svoje dotazy ostatním čtenářům AutoRevue.cz. Ti vám v případě, že ví, o co kráčí, mohou odpovědět. Diskuse, do níž byl vložen příspěvek, se automaticky vloží na první řádek, takže nahoře najdete buď nové dotazy nebo diskuse, v nichž to nejvíce vře. Dotazy jsou členěny do kategorií, jejichž počet je zdá se docela vysoký, takže budou ještě v brzké době redukovány.

Poznámka pod čarou: Vzhledem k tomu, že jste v anketě vyjádřili nesouhlas s novým barevným provedením AutoRevue.cz, přeladili jsme červenou trošku do světle hnědé. Snad se bude líbit víc.

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 3 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků