Novinky na AutoRevue.cz

Nedávno jsme na AutoRevue.cz přidali několik nových funkcí, které vám usnadní orientaci zejména v příspěvcích čtenářů ke článkům.
Novinky na AutoRevue.cz

V horní liště se před 14 dny objevily odkazy na tyto nové fukce:

Diskuse - Výpis článků mladších jednoho měsíce seřazených podle toho, jak se v nich diskutuje. Nejprve jsou vypsány články s největším počtem diskusních příspěvků, nakonec pak články, u nichž se diskutuje nejméně.

Nejlepší články - Soupis článků mladších měsíce podle čtenosti, výpis opět začíná článkem, který se nejvíce čte.

Nové příspěvky - Pokud nesledujete AutoRevue.cz pravidelně a chcete vědět, v kterých diskusích to vře, pomůže vám tato funkce. Sdružuje všechny články na AutoRevue.cz včetně krátkých zpráv, u nichž se za poslední tři dny objevil alespoň jeden diskusní příspěvek. Můžete tak sledovat, kde se co šustne.

Kromě toho v horní liště najdete odkaz na Poradnu, což je soupis diskusních fór, kde můžete klást svoje dotazy ostatním čtenářům AutoRevue.cz. Ti vám v případě, že ví, o co kráčí, mohou odpovědět. Diskuse, do níž byl vložen příspěvek, se automaticky vloží na první řádek, takže nahoře najdete buď nové dotazy nebo diskuse, v nichž to nejvíce vře. Dotazy jsou členěny do kategorií, jejichž počet je zdá se docela vysoký, takže budou ještě v brzké době redukovány.

Poznámka pod čarou: Vzhledem k tomu, že jste v anketě vyjádřili nesouhlas s novým barevným provedením AutoRevue.cz, přeladili jsme červenou trošku do světle hnědé. Snad se bude líbit víc.

TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 18 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků
TEST Lada Vesta SW Cross: Mnohem lepší, než by měla být!

Lada Vesta SW Cross

Přestože jsou vozy Lada na českých silnicích jako doma už celá desetiletí, potkat, nebo ještě lépe řídit nejnovější modely, není zase tak snadné. A víte co? Je to velká škoda…

10.  7.  2018 | Jan Mička | 207 příspěvků