Novinky na AutoRevue.cz

Nedávno jsme na AutoRevue.cz přidali několik nových funkcí, které vám usnadní orientaci zejména v příspěvcích čtenářů ke článkům.
Novinky na AutoRevue.cz

V horní liště se před 14 dny objevily odkazy na tyto nové fukce:

Diskuse - Výpis článků mladších jednoho měsíce seřazených podle toho, jak se v nich diskutuje. Nejprve jsou vypsány články s největším počtem diskusních příspěvků, nakonec pak články, u nichž se diskutuje nejméně.

Nejlepší články - Soupis článků mladších měsíce podle čtenosti, výpis opět začíná článkem, který se nejvíce čte.

Nové příspěvky - Pokud nesledujete AutoRevue.cz pravidelně a chcete vědět, v kterých diskusích to vře, pomůže vám tato funkce. Sdružuje všechny články na AutoRevue.cz včetně krátkých zpráv, u nichž se za poslední tři dny objevil alespoň jeden diskusní příspěvek. Můžete tak sledovat, kde se co šustne.

Kromě toho v horní liště najdete odkaz na Poradnu, což je soupis diskusních fór, kde můžete klást svoje dotazy ostatním čtenářům AutoRevue.cz. Ti vám v případě, že ví, o co kráčí, mohou odpovědět. Diskuse, do níž byl vložen příspěvek, se automaticky vloží na první řádek, takže nahoře najdete buď nové dotazy nebo diskuse, v nichž to nejvíce vře. Dotazy jsou členěny do kategorií, jejichž počet je zdá se docela vysoký, takže budou ještě v brzké době redukovány.

Poznámka pod čarou: Vzhledem k tomu, že jste v anketě vyjádřili nesouhlas s novým barevným provedením AutoRevue.cz, přeladili jsme červenou trošku do světle hnědé. Snad se bude líbit víc.

Minitest Nissan Qashqai 1,6 DIG-T: Po faceliftu s hezčí tváří

Nissan Qashqai DIG-T 160 (minitest)

Co nabízí populární crossover po faceliftu a jaká je kombinace vbrcholné benzinové motorizace s manuální převodovkou a pohonem předních kol.

včera | Milan Lažanský | 4 příspěvky
TEST Jeep Compass 2,0 MultiJet: Horal mezi praktičtějšími crossovery

Jeep Compass 2,0 MultiJet

Nový Jeep Compass chce na rozdíl od hranatého předchůdce více cílit na městské zákazníky a bodovat svým stylem. Přesto mezi konkurenty zůstává drsnější variantou.

12.  12.  2017 | Milan Lažanský | 2 příspěvky
Test ojetiny Škoda Citigo: Skvělé auto s jednou velkou chybou

Ojetina: Škoda Citigo 1.0 MPI

Ceny ojetých minivozů koncernu Volkswagen klesají pod osmdesát tisíc. Jak jsou na tom se spolehlivostí?

10.  12.  2017 | David Rusol | 32 příspěvků