Novinky na AutoRevue.cz

Nedávno jsme na AutoRevue.cz přidali několik nových funkcí, které vám usnadní orientaci zejména v příspěvcích čtenářů ke článkům.
Novinky na AutoRevue.cz

V horní liště se před 14 dny objevily odkazy na tyto nové fukce:

Diskuse - Výpis článků mladších jednoho měsíce seřazených podle toho, jak se v nich diskutuje. Nejprve jsou vypsány články s největším počtem diskusních příspěvků, nakonec pak články, u nichž se diskutuje nejméně.

Nejlepší články - Soupis článků mladších měsíce podle čtenosti, výpis opět začíná článkem, který se nejvíce čte.

Nové příspěvky - Pokud nesledujete AutoRevue.cz pravidelně a chcete vědět, v kterých diskusích to vře, pomůže vám tato funkce. Sdružuje všechny články na AutoRevue.cz včetně krátkých zpráv, u nichž se za poslední tři dny objevil alespoň jeden diskusní příspěvek. Můžete tak sledovat, kde se co šustne.

Kromě toho v horní liště najdete odkaz na Poradnu, což je soupis diskusních fór, kde můžete klást svoje dotazy ostatním čtenářům AutoRevue.cz. Ti vám v případě, že ví, o co kráčí, mohou odpovědět. Diskuse, do níž byl vložen příspěvek, se automaticky vloží na první řádek, takže nahoře najdete buď nové dotazy nebo diskuse, v nichž to nejvíce vře. Dotazy jsou členěny do kategorií, jejichž počet je zdá se docela vysoký, takže budou ještě v brzké době redukovány.

Poznámka pod čarou: Vzhledem k tomu, že jste v anketě vyjádřili nesouhlas s novým barevným provedením AutoRevue.cz, přeladili jsme červenou trošku do světle hnědé. Snad se bude líbit víc.

TEST Toyota C-HR 1,8 Hybrid: S nudou je třeba skoncovat!

Toyota C-HR 1,8 Hybrid

Největší světová automobilová značka přestala vyznávat teorii šedého středu. Crossover C-HR je toho zářným příkladem.

dnes | Radek Pecák | 10 příspěvků
TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 19 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků