Novinka v řadě MPV

Mazda Motor Corporation předvedla dva nové modely MPV – „Urban Break S“ a „Urban Break“ a rozšířila vybavení všech ostatních existujících modelů, které jsou k dispozici u dealerů Mazda a Mazda Anfini po celém Japonsku.
Novinka v řadě MPV
Mazda Motor Corporation předvedla dva nové modely MPV – „Urban Break S“ a „Urban Break“ a rozšířila vybavení všech ostatních existujících modelů, které jsou k dispozici u dealerů Mazda a Mazda Anfini po celém Japonsku.

Mazda MPV je stylový mini-van, který zcela naplňuje osobitost značky Mazda – „Styl“, „Naplněné očekávání“ a „Duch“. Díky kombinaci stylového exteriéru s flexibilním uspořádáním interiéru, se MPV stalo u zákazníků populární již při svém prvním představení v roce 1999. Průměrný měsíční prodej MPV v Japonsku činil za první pololetí tohoto roku 4.550 vozů, zatímco původní předpoklad společnosti byl 3.000.

Modely „Urban Break S“ a „Urban Break“ rozšířily nabídku modelů MPV, které jsou vyvinuty z populární limitované série Briza. Oba dva modely jsou vybaveny oblíbenou výbavou, včetně CD přehrávače a tmavými skly jako standard. K tomu má „Urban Break S“ ještě výbavu v podobě aerodynamických částí – spodní spoiler vpředu, na stranách a vzadu a 15-ti palcová hliníková kola pro sportovnější vzhled.

Navíc jsou nyní všechny modely MPV standardně vybaveny filtrem k zachycení aldehydu, a cestování je tak mnohem příjemnější. Další model, Deluxe „L“ s motorem o objemu 2,5 l nabízí nespočet nových prvků výbavy, včetně standardních 16-ti palcových pneumatik, hliníkových kol a předních mlhovek pro sportovnější design, audio systém s devíti vysoce kvalitními reproduktory a navigační systém pro pohodlnější cestování.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Minitest Volkswagen Golf Sportsvan 1.5 TSI DSG: Lepší než originál

VW Golf Sportsvan (minitest)

Ač se označení „sportující van“ může zdát hodně přitažené za vlasy, minimálně ve srovnání se stejně velkými crossovery a ve spojení s motorem o výkonu 150 koní to zase není takový nesmysl.

dnes | Miro Mihálik | 2 příspěvky
TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 52 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků