Novinka v řadě MPV

Mazda Motor Corporation předvedla dva nové modely MPV – „Urban Break S“ a „Urban Break“ a rozšířila vybavení všech ostatních existujících modelů, které jsou k dispozici u dealerů Mazda a Mazda Anfini po celém Japonsku.
Novinka v řadě MPV
Mazda Motor Corporation předvedla dva nové modely MPV – „Urban Break S“ a „Urban Break“ a rozšířila vybavení všech ostatních existujících modelů, které jsou k dispozici u dealerů Mazda a Mazda Anfini po celém Japonsku.

Mazda MPV je stylový mini-van, který zcela naplňuje osobitost značky Mazda – „Styl“, „Naplněné očekávání“ a „Duch“. Díky kombinaci stylového exteriéru s flexibilním uspořádáním interiéru, se MPV stalo u zákazníků populární již při svém prvním představení v roce 1999. Průměrný měsíční prodej MPV v Japonsku činil za první pololetí tohoto roku 4.550 vozů, zatímco původní předpoklad společnosti byl 3.000.

Modely „Urban Break S“ a „Urban Break“ rozšířily nabídku modelů MPV, které jsou vyvinuty z populární limitované série Briza. Oba dva modely jsou vybaveny oblíbenou výbavou, včetně CD přehrávače a tmavými skly jako standard. K tomu má „Urban Break S“ ještě výbavu v podobě aerodynamických částí – spodní spoiler vpředu, na stranách a vzadu a 15-ti palcová hliníková kola pro sportovnější vzhled.

Navíc jsou nyní všechny modely MPV standardně vybaveny filtrem k zachycení aldehydu, a cestování je tak mnohem příjemnější. Další model, Deluxe „L“ s motorem o objemu 2,5 l nabízí nespočet nových prvků výbavy, včetně standardních 16-ti palcových pneumatik, hliníkových kol a předních mlhovek pro sportovnější design, audio systém s devíti vysoce kvalitními reproduktory a navigační systém pro pohodlnější cestování.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků