Novinka na AutoRevue.cz: Galerie pro vaše fotky

Na stránkách Galerie.AutoRevue.cz jsme právě spustili veřejnou fotogalerii určenou především pro vás a vaše fotografie. Po přihlášení nebo registraci (použít lze uživatelské jméno a heslo platné ve fóru na Garaz.AutoRevue.cz) můžete do své galerie nahrát libovolné fotografie z vašeho "alba", které souvisejí s auty a vším okolo nich; a následně je samozřejmě nabídnout k prohlížení ostatním. Stejně tak můžete pouze procházet, hodnotit a diskutovat fotografie jiných uživatelů.

I přesto, že jsme novou galerii důkladně testovali a snažili se jí na ostrý provoz připravit co nejlépe, mohl nám nějaký drobný nedostatek uniknout. Pokud byste na nějaký narazili, budeme rádi, když nám o něm dáte vědět na e-mail pavel.janda@cpress.cz nebo v diskusi pod tímto článkem. Stejně tak uvítáme jakoukoli připomínku k současnému fungování galerie nebo návrhy na změnu členění či rozsah sekcí. Je to galerie pro vás a chceme, aby byla přesně taková, jak si jí představujete vy.

Věříme, že vás nová sekce AutoRevue.cz zaujme, přijdete se podívat na fotky ostatních a nenecháte si jen pro sebe ty vaše. Nezapomeňte, Galerie.AutoRevue.cz čeká...

Minitest Seat Alhambra 2.0 TDI DSG 4WD: Důvod, proč MPV nesmí zemřít

Seat Alhambra 2.0 TDI DSG 4WD (minitest)

Rostoucí zájem o crossovery a SUV už v nedávné minulosti poslal na odpočinek dva velikány segmentu MPV. Jak ale dokazuje stále prodávaný Seat Alhambra, tyto vozy jsou stále potřeba.

22.  2.  2018 | Jan Mička | 4 příspěvky
TEST Subaru XV 1,6i Lineartronic: Kompromis, ale ten nejlepší!

Subaru XV 1,6i Lineartronic

Subaru XV se na přelomu roku dostalo na trh v druhé generaci. Od té minulé se vizuálně moc neliší, ale japonští technici vůz vyladili téměř k dokonalosti.

20.  2.  2018 | Radek Pecák | 78 příspěvků
TEST Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi: Galerie moderního designu

Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi

Nové městské SUV francouzské automobilky obsahuje tolik designérských nápadů, že by to vystačilo hned na několik aut. C3 Aircross jsme vyzkoušeli s motorem 1.6 BlueHDi.

17.  2.  2018 | Radek Pecák | 15 příspěvků