Novinka na AutoRevue.cz: Galerie pro vaše fotky

Na stránkách Galerie.AutoRevue.cz jsme právě spustili veřejnou fotogalerii určenou především pro vás a vaše fotografie. Po přihlášení nebo registraci (použít lze uživatelské jméno a heslo platné ve fóru na Garaz.AutoRevue.cz) můžete do své galerie nahrát libovolné fotografie z vašeho "alba", které souvisejí s auty a vším okolo nich; a následně je samozřejmě nabídnout k prohlížení ostatním. Stejně tak můžete pouze procházet, hodnotit a diskutovat fotografie jiných uživatelů.

I přesto, že jsme novou galerii důkladně testovali a snažili se jí na ostrý provoz připravit co nejlépe, mohl nám nějaký drobný nedostatek uniknout. Pokud byste na nějaký narazili, budeme rádi, když nám o něm dáte vědět na e-mail pavel.janda@cpress.cz nebo v diskusi pod tímto článkem. Stejně tak uvítáme jakoukoli připomínku k současnému fungování galerie nebo návrhy na změnu členění či rozsah sekcí. Je to galerie pro vás a chceme, aby byla přesně taková, jak si jí představujete vy.

Věříme, že vás nová sekce AutoRevue.cz zaujme, přijdete se podívat na fotky ostatních a nenecháte si jen pro sebe ty vaše. Nezapomeňte, Galerie.AutoRevue.cz čeká...

TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 51 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků