Novinka na AutoRevue.cz: Galerie pro vaše fotky

Na stránkách Galerie.AutoRevue.cz jsme právě spustili veřejnou fotogalerii určenou především pro vás a vaše fotografie. Po přihlášení nebo registraci (použít lze uživatelské jméno a heslo platné ve fóru na Garaz.AutoRevue.cz) můžete do své galerie nahrát libovolné fotografie z vašeho "alba", které souvisejí s auty a vším okolo nich; a následně je samozřejmě nabídnout k prohlížení ostatním. Stejně tak můžete pouze procházet, hodnotit a diskutovat fotografie jiných uživatelů.

I přesto, že jsme novou galerii důkladně testovali a snažili se jí na ostrý provoz připravit co nejlépe, mohl nám nějaký drobný nedostatek uniknout. Pokud byste na nějaký narazili, budeme rádi, když nám o něm dáte vědět na e-mail pavel.janda@cpress.cz nebo v diskusi pod tímto článkem. Stejně tak uvítáme jakoukoli připomínku k současnému fungování galerie nebo návrhy na změnu členění či rozsah sekcí. Je to galerie pro vás a chceme, aby byla přesně taková, jak si jí představujete vy.

Věříme, že vás nová sekce AutoRevue.cz zaujme, přijdete se podívat na fotky ostatních a nenecháte si jen pro sebe ty vaše. Nezapomeňte, Galerie.AutoRevue.cz čeká...

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 3 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků