Nové verze a motory pro Volkswageny Polo a Fox

Německá automobilka Volkswagen přichází s drobnými změnami u svých modelů Polo a Fox. Zástupci malých a ještě menších vozů tak budou nyní ještě dostupnější.

Polo

Pro model Polo připravil Volkswagen nové pohonné jednotky. Nejmenší tříválec 1,2 bude dostupný ve verzích 44 kW (60 k) a 51 kW (70 k). Tyto motory nahrazují původní verze o výkonu 40 kW (55 k), resp. 47 kW (64 k). Výhodou této inovace je i fakt, že ceny zůstávají zachovány.

Třetím novým motorem je pak čtyřválec 1,4 o výkonu 59 kW (80 k), který bude nyní nově dostupný i s automatickou šestistupňovou převodovkou. Doposud bylo možné tento motor kombinovat jen se čtyřstupňovým automatem.

Polo a Fox s odpočtem DPH

Volkswagen dále připravil nové verze modelů Polo a Fox. Oba vozy půjde nyní objednat také ve verzi N1 s odpočtem DPH. Všichni ti, kteří tedy potřebují opravdu malý užitkový vůz, si tak mohou přijít na své.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Volkswagen Fox a Polo
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků
TEST: Moto Guzzi Audace Carbon – Pořádná stylovka za půl milionu

Moto Guzzi Audace Carbon

Pokud jste rádi středem pozornosti, milujete bloumání krajinou bez určeného cíle a neplánujete tripy delší než 200 km, mohla by vás tahle fajnová Guzzi zajímat. Ohromuje svým charakterem a její motor vás nadchne stejně jako italský smysl pro detail.

28.  9.  2017 | Michal Žďárský | 11 příspěvků