Nové Subaru Impreza WRX STI poodhaleno (nové foto)

Subaru zveřejnilo další „snímek” nové Imprezy STI a celkem už si tak nové STIčko můžeme prohlédnout na třech fotografiích.

Všechny tři snímky toho ale prozatím moc neodhalují a spíše dokazují, že nejen evropské automobilky si rády hrají na napětí. Tyto fotografie hlad po skutečných snímcích novinky spíše zvětšují než naopak, ale pár detailů na ní přesto vidět můžeme. Na přední kapotě zůstal dominující sací otvor, vašim očím zřejmě neujde ani širší stavba, pozornější čtenář si všimne i mohutného zadního spojleru a i obrysy mohutnějšího nárazníku jsou neklamným znakem toho, že ostrá verze Imprezy bude i tentokrát k nepřehlédnutí.

Více detailů možná spatříte na nejnovějších špionážních snímcích vozu.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek 
Nové Subaru Impreza WRX STI
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků