Nové Subaru Impreza WRX STI poodhaleno (nové foto)

Subaru zveřejnilo další „snímek” nové Imprezy STI a celkem už si tak nové STIčko můžeme prohlédnout na třech fotografiích.

Všechny tři snímky toho ale prozatím moc neodhalují a spíše dokazují, že nejen evropské automobilky si rády hrají na napětí. Tyto fotografie hlad po skutečných snímcích novinky spíše zvětšují než naopak, ale pár detailů na ní přesto vidět můžeme. Na přední kapotě zůstal dominující sací otvor, vašim očím zřejmě neujde ani širší stavba, pozornější čtenář si všimne i mohutného zadního spojleru a i obrysy mohutnějšího nárazníku jsou neklamným znakem toho, že ostrá verze Imprezy bude i tentokrát k nepřehlédnutí.

Více detailů možná spatříte na nejnovějších špionážních snímcích vozu.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek 
Nové Subaru Impreza WRX STI
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

včera | Miro Mihálik | 16 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků
TEST Lada Vesta SW Cross: Mnohem lepší, než by měla být!

Lada Vesta SW Cross

Přestože jsou vozy Lada na českých silnicích jako doma už celá desetiletí, potkat, nebo ještě lépe řídit nejnovější modely, není zase tak snadné. A víte co? Je to velká škoda…

10.  7.  2018 | Jan Mička | 207 příspěvků