Nové showroomy Peugeot

Peugeot opět rozšířil svou prodejní síť. Přibyly v ní dvě nová prodejní místa, jeden koncesionář a jeden prodejce.
Nové showroomy Peugeot

První z nových autosalonů patří společnosti Domanský s.r.o., která je koncesionářem značky Peugeot, a byl otevřen 1. listopadu v Praze. Nový komplex se nachází v Jeremiášově ulici, v Praze 5 - Stodůlkách. Tento showroom je jedním ze dvou autosalonů Peugeot v České republice, které byly projektovány dle nové koncepce značky. Druhý takový autosalon, který byl otevřen 1. září 2001, patří společnosti MK Cars s.r.o. z Jablonce, prodejci značky.

Klepněte pro větší obrázekNový komplex společnosti Domanský s.r.o. poskytne zákazníkům dostatečnou kapacitu servisu, nejmodernější technologie, dostatek parkovacích míst a zejména showroom pro 14 vozidel. Tento autosalon je v současnosti prvním showroomem, kde lze představit kompletní řadu vozů Peugeot prodávaných na českém trhu.

Martin Domanský, majitel společnosti, uvedl: "V době, kdy jsme plánovali investice do našeho prvního autosalonu na Praze 9, mě ani ve snu Klepněte pro větší obrázeknenapadlo, že bychom mohli oslovit klienty i ze vzdálenějšíchh pražských částí. K realizaci nového komplexu jsme se rozhodli zejména proto, aby naše kvalitní služby, zejména pak poprodejní servis a likvidace pojistných událostí, byly našim zákazníkům dostupnější."

Michel Schotman, generální ředitel společnosti Peugeot Česká republika s.r.o. dodal: "Jsem potěšen, že koncesionáři MK Cars a Domanský investovali do nových objektů. Tím podpoří nejen své prodejní a servisní služby, ale také image značky Peugeot. Tyto aktivity rovněž dokládají jejich důvěru jak ve značku Peugeot, tak i v její úspěšnou modelovou řadu."

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

dnes | Miro Mihálik | 12 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 19 příspěvků
TEST Lada Vesta SW Cross: Mnohem lepší, než by měla být!

Lada Vesta SW Cross

Přestože jsou vozy Lada na českých silnicích jako doma už celá desetiletí, potkat, nebo ještě lépe řídit nejnovější modely, není zase tak snadné. A víte co? Je to velká škoda…

10.  7.  2018 | Jan Mička | 205 příspěvků