Nové showroomy Peugeot

Peugeot opět rozšířil svou prodejní síť. Přibyly v ní dvě nová prodejní místa, jeden koncesionář a jeden prodejce.
Nové showroomy Peugeot

První z nových autosalonů patří společnosti Domanský s.r.o., která je koncesionářem značky Peugeot, a byl otevřen 1. listopadu v Praze. Nový komplex se nachází v Jeremiášově ulici, v Praze 5 - Stodůlkách. Tento showroom je jedním ze dvou autosalonů Peugeot v České republice, které byly projektovány dle nové koncepce značky. Druhý takový autosalon, který byl otevřen 1. září 2001, patří společnosti MK Cars s.r.o. z Jablonce, prodejci značky.

Klepněte pro větší obrázekNový komplex společnosti Domanský s.r.o. poskytne zákazníkům dostatečnou kapacitu servisu, nejmodernější technologie, dostatek parkovacích míst a zejména showroom pro 14 vozidel. Tento autosalon je v současnosti prvním showroomem, kde lze představit kompletní řadu vozů Peugeot prodávaných na českém trhu.

Martin Domanský, majitel společnosti, uvedl: "V době, kdy jsme plánovali investice do našeho prvního autosalonu na Praze 9, mě ani ve snu Klepněte pro větší obrázeknenapadlo, že bychom mohli oslovit klienty i ze vzdálenějšíchh pražských částí. K realizaci nového komplexu jsme se rozhodli zejména proto, aby naše kvalitní služby, zejména pak poprodejní servis a likvidace pojistných událostí, byly našim zákazníkům dostupnější."

Michel Schotman, generální ředitel společnosti Peugeot Česká republika s.r.o. dodal: "Jsem potěšen, že koncesionáři MK Cars a Domanský investovali do nových objektů. Tím podpoří nejen své prodejní a servisní služby, ale také image značky Peugeot. Tyto aktivity rovněž dokládají jejich důvěru jak ve značku Peugeot, tak i v její úspěšnou modelovou řadu."

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

včera | Michal Žďárský | 1 příspěvek
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků