Nové showroomy Peugeot

Peugeot opět rozšířil svou prodejní síť. Přibyly v ní dvě nová prodejní místa, jeden koncesionář a jeden prodejce.
Nové showroomy Peugeot

První z nových autosalonů patří společnosti Domanský s.r.o., která je koncesionářem značky Peugeot, a byl otevřen 1. listopadu v Praze. Nový komplex se nachází v Jeremiášově ulici, v Praze 5 - Stodůlkách. Tento showroom je jedním ze dvou autosalonů Peugeot v České republice, které byly projektovány dle nové koncepce značky. Druhý takový autosalon, který byl otevřen 1. září 2001, patří společnosti MK Cars s.r.o. z Jablonce, prodejci značky.

Klepněte pro větší obrázekNový komplex společnosti Domanský s.r.o. poskytne zákazníkům dostatečnou kapacitu servisu, nejmodernější technologie, dostatek parkovacích míst a zejména showroom pro 14 vozidel. Tento autosalon je v současnosti prvním showroomem, kde lze představit kompletní řadu vozů Peugeot prodávaných na českém trhu.

Martin Domanský, majitel společnosti, uvedl: "V době, kdy jsme plánovali investice do našeho prvního autosalonu na Praze 9, mě ani ve snu Klepněte pro větší obrázeknenapadlo, že bychom mohli oslovit klienty i ze vzdálenějšíchh pražských částí. K realizaci nového komplexu jsme se rozhodli zejména proto, aby naše kvalitní služby, zejména pak poprodejní servis a likvidace pojistných událostí, byly našim zákazníkům dostupnější."

Michel Schotman, generální ředitel společnosti Peugeot Česká republika s.r.o. dodal: "Jsem potěšen, že koncesionáři MK Cars a Domanský investovali do nových objektů. Tím podpoří nejen své prodejní a servisní služby, ale také image značky Peugeot. Tyto aktivity rovněž dokládají jejich důvěru jak ve značku Peugeot, tak i v její úspěšnou modelovou řadu."

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Minitest Seat Alhambra 2.0 TDI DSG 4WD: Důvod, proč MPV nesmí zemřít

Seat Alhambra 2.0 TDI DSG 4WD (minitest)

Rostoucí zájem o crossovery a SUV už v nedávné minulosti poslal na odpočinek dva velikány segmentu MPV. Jak ale dokazuje stále prodávaný Seat Alhambra, tyto vozy jsou stále potřeba.

včera | Jan Mička | 1 příspěvek
TEST Subaru XV 1,6i Lineartronic: Kompromis, ale ten nejlepší!

Subaru XV 1,6i Lineartronic

Subaru XV se na přelomu roku dostalo na trh v druhé generaci. Od té minulé se vizuálně moc neliší, ale japonští technici vůz vyladili téměř k dokonalosti.

20.  2.  2018 | Radek Pecák | 78 příspěvků
TEST Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi: Galerie moderního designu

Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi

Nové městské SUV francouzské automobilky obsahuje tolik designérských nápadů, že by to vystačilo hned na několik aut. C3 Aircross jsme vyzkoušeli s motorem 1.6 BlueHDi.

17.  2.  2018 | Radek Pecák | 15 příspěvků