Nové projekty MG, část 2.

Základem X20 je čtyř nebo pětidvéřová karoserie. Na první pohled upoutají 17" litá kola, přední a zadní spoiler. Stejně jako u X10 najdeme v interiéru sportovní sedadla...
Nové projekty MG, část 2.
Projekt X20

Základem X20 je čtyř nebo pětidvéřová karoserie. Na první pohled upoutají 17" litá kola, přední a zadní spoiler. Stejně jako u X10 najdeme v interiéru sportovní sedadla, speciální volant a řadicí páku.

Zatím nejvýkonnějším motorem je dva a půl litrový šestiválec o výkonu 177 ks, v nabídce však budou i další benzínové a dieselové motory. Z benzínových motorů jmenujme čtyřválce o objemu 1.6 a 1.8, diesely zastupuje přeplňovaný dvoulitrový čtyřválec.

S vozem projektu X20 se počítá i pro účast na britském mistrovství cestovních vozů. S tím souvisí i možnost uvedení silnějšího motoru, než zmíněný šestiválce.

Projekt X30

Projekt X30 nezapírá příbuznost s Roverem 25 a proto se počítá s výrobou tří i pětidvéřové verze. Jako u předchozích modelů i X30 dostane přední, boční i zadní (střešní) spoiler a 17" litá kola. I pro X30 byly představeny sportovní plány. Tyto by se měly realizovat uvedením vozu určeného pro rally.

Poznámka: První tři fotografie zachycují projekt X20, ostatní projekt X30.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků