Nové projekty MG, část 1.

Britská automobilka MG Rover Group, uveřejnila další informace k připravovaným novým sportovním modelům MG. Na trh budou uvedeny na podzim letošního roku, protože zatím nebyly uveřejněny oficiální názvy, budeme používat, stejně jako zástupci...
Nové projekty MG, část 1.
Britská automobilka MG Rover Group, uveřejnila další informace k připravovaným novým sportovním modelům MG. Na trh budou uvedeny na podzim letošního roku, protože zatím nebyly uveřejněny oficiální názvy, budeme používat, stejně jako zástupci automobilky na tiskové konferenci, kódové označení X30, X20 a X10.

Projekt X10

S projektem X10 jsme Vás již před časem seznámili. Nyní tedy informace doplníme o nově získaná fakta. Automobil využívá některé komponenty s Roveru 75 a největší změny se dotkly konfigurace podvozku. Jak je vidět na fotografiích, změnami prošla i karoserie a interiér.

Pro pohon se počítá s upravenou verzí dva a půl litrového šestiválce KV6 s výkonem 195 ks. Ve vývoji jsou však i verze poháněné osmiválcovými motory o výkonu 260 ks, jako specialitka na závěr je připravována verze s 375 ks.

Unikátní styl automobilů MG zaručují 18" litá kola, a sportovně naladěný podvozek. Právě díky 18" litým kolům bylo možné osadit přední nápravu brzdovými kotouči o průměru 325 mm.

TEST Seat Ibiza 1.5 TSI ACT FR: Padne jako ulitý!

Seat Ibiza 1.5 TSI ACT FR

Pokud si u nás chce koupit Seat Ibiza se čtyřválcovým motorem, musíte chtě nechtě sáhnout po patnáctistovce TSI, navíc výhradně v provedení FR. Je to zároveň kombinace, která nás fakt baví!

včera | Jan Mička | 50 příspěvků
TEST Toyota C-HR 1,8 Hybrid: S nudou je třeba skoncovat!

Toyota C-HR 1,8 Hybrid

Největší světová automobilová značka přestala vyznávat teorii šedého středu. Crossover C-HR je toho zářným příkladem.

20.  3.  2018 | Radek Pecák | 73 příspěvků
TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 19 příspěvků