Nové projekty MG, část 1.

Britská automobilka MG Rover Group, uveřejnila další informace k připravovaným novým sportovním modelům MG. Na trh budou uvedeny na podzim letošního roku, protože zatím nebyly uveřejněny oficiální názvy, budeme používat, stejně jako zástupci...
Nové projekty MG, část 1.
Britská automobilka MG Rover Group, uveřejnila další informace k připravovaným novým sportovním modelům MG. Na trh budou uvedeny na podzim letošního roku, protože zatím nebyly uveřejněny oficiální názvy, budeme používat, stejně jako zástupci automobilky na tiskové konferenci, kódové označení X30, X20 a X10.

Projekt X10

S projektem X10 jsme Vás již před časem seznámili. Nyní tedy informace doplníme o nově získaná fakta. Automobil využívá některé komponenty s Roveru 75 a největší změny se dotkly konfigurace podvozku. Jak je vidět na fotografiích, změnami prošla i karoserie a interiér.

Pro pohon se počítá s upravenou verzí dva a půl litrového šestiválce KV6 s výkonem 195 ks. Ve vývoji jsou však i verze poháněné osmiválcovými motory o výkonu 260 ks, jako specialitka na závěr je připravována verze s 375 ks.

Unikátní styl automobilů MG zaručují 18" litá kola, a sportovně naladěný podvozek. Právě díky 18" litým kolům bylo možné osadit přední nápravu brzdovými kotouči o průměru 325 mm.

Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

21.  10.  2017 | David Rusol
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků