Nové: Přehled všech testů na AutoRevue.cz

Možná jste si při vaší dnešní návštěvě AutoRevue.cz všimli, že v horní liště přibyl nový odkaz do sekce Testy automobilů. Najdete v ní přehled všech testů vydaných na AutoRevue.cz od jeho prvopočátků, třídit jej můžete podle značky vozu nebo doby vydání testu.

Do dnešního dne se u nás sešlo již přes dvě stovky testů a krátkým pohledem do historie zjistíte, že naše začátky nebyly snadné... O to více jsme rádi, že vám dnes můžeme nabízet jedny z nejkomplexnějších testů v Česku obsahující desítky fotografií, podrobná měření, kompletní technická data a nezřídka i video.

Web AutoRevue.cz hodláme i nadále rozvíjet. Pokud máte jakékoli přípomínky k jeho současné podobě, námět na nové sekce nebo jakýkoli jiný nápad, který by mohl AutoRevue prospět, budeme velice rádi, pokud nám o něm dáte vědět na e-mail pavel.janda@cpress.cz nebo v diskusi pod tímto článkem. Věřím, že novou sekci uvítáte a pomůže vám lépe se orientovat nejen na našem webu, ale i ve spletitém světě automobilismu.

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků