Nové: Přehled všech testů na AutoRevue.cz

Možná jste si při vaší dnešní návštěvě AutoRevue.cz všimli, že v horní liště přibyl nový odkaz do sekce Testy automobilů. Najdete v ní přehled všech testů vydaných na AutoRevue.cz od jeho prvopočátků, třídit jej můžete podle značky vozu nebo doby vydání testu.

Do dnešního dne se u nás sešlo již přes dvě stovky testů a krátkým pohledem do historie zjistíte, že naše začátky nebyly snadné... O to více jsme rádi, že vám dnes můžeme nabízet jedny z nejkomplexnějších testů v Česku obsahující desítky fotografií, podrobná měření, kompletní technická data a nezřídka i video.

Web AutoRevue.cz hodláme i nadále rozvíjet. Pokud máte jakékoli přípomínky k jeho současné podobě, námět na nové sekce nebo jakýkoli jiný nápad, který by mohl AutoRevue prospět, budeme velice rádi, pokud nám o něm dáte vědět na e-mail pavel.janda@cpress.cz nebo v diskusi pod tímto článkem. Věřím, že novou sekci uvítáte a pomůže vám lépe se orientovat nejen na našem webu, ale i ve spletitém světě automobilismu.

Minitest Volkswagen Golf Sportsvan 1.5 TSI DSG: Lepší než originál

VW Golf Sportsvan (minitest)

Ač se označení „sportující van“ může zdát hodně přitažené za vlasy, minimálně ve srovnání se stejně velkými crossovery a ve spojení s motorem o výkonu 150 koní to zase není takový nesmysl.

dnes | Miro Mihálik | 17 příspěvků
TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 52 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků