Nové: Přehled všech testů na AutoRevue.cz

Možná jste si při vaší dnešní návštěvě AutoRevue.cz všimli, že v horní liště přibyl nový odkaz do sekce Testy automobilů. Najdete v ní přehled všech testů vydaných na AutoRevue.cz od jeho prvopočátků, třídit jej můžete podle značky vozu nebo doby vydání testu.

Do dnešního dne se u nás sešlo již přes dvě stovky testů a krátkým pohledem do historie zjistíte, že naše začátky nebyly snadné... O to více jsme rádi, že vám dnes můžeme nabízet jedny z nejkomplexnějších testů v Česku obsahující desítky fotografií, podrobná měření, kompletní technická data a nezřídka i video.

Web AutoRevue.cz hodláme i nadále rozvíjet. Pokud máte jakékoli přípomínky k jeho současné podobě, námět na nové sekce nebo jakýkoli jiný nápad, který by mohl AutoRevue prospět, budeme velice rádi, pokud nám o něm dáte vědět na e-mail pavel.janda@cpress.cz nebo v diskusi pod tímto článkem. Věřím, že novou sekci uvítáte a pomůže vám lépe se orientovat nejen na našem webu, ale i ve spletitém světě automobilismu.

Test ojetiny Škoda Citigo: Skvělé auto s jednou velkou chybou

Ojetina: Škoda Citigo 1.0 MPI

Ceny ojetých minivozů koncernu Volkswagen klesají pod osmdesát tisíc. Jak jsou na tom se spolehlivostí?

10.  12.  2017 | David Rusol | 29 příspěvků
Minitest Renault Espace 1,8 TCe: Jak v obrovi slouží motor Alpine A110?

Minitest Renault Espace 1.8 TCe

Renault Espace patří do kategorie velkých MPV. Tedy takových aut, která by mnohým často velmi hodila, ale nakonec si je koupí jen málokdo. Renault nyní připravil verzi, která je z mnoha hledisek velmi zajímavá.

9.  12.  2017 | Radek Pecák | 13 příspěvků
TEST Volkswagen Polo 1.0 TSI Highline – Golfův revír

Volkswagen Polo 1.0 TSI

Segment malých vozů pomalu dorůstá modely nižší střední třídy. Nový Volkswagen Polo je toho důkazem, z vyšších tříd si navíc půjčil i několik užitečných technologií.

7.  12.  2017 | Jan Mička | 30 příspěvků