Nové: Přehled všech testů na AutoRevue.cz

Možná jste si při vaší dnešní návštěvě AutoRevue.cz všimli, že v horní liště přibyl nový odkaz do sekce Testy automobilů. Najdete v ní přehled všech testů vydaných na AutoRevue.cz od jeho prvopočátků, třídit jej můžete podle značky vozu nebo doby vydání testu.

Do dnešního dne se u nás sešlo již přes dvě stovky testů a krátkým pohledem do historie zjistíte, že naše začátky nebyly snadné... O to více jsme rádi, že vám dnes můžeme nabízet jedny z nejkomplexnějších testů v Česku obsahující desítky fotografií, podrobná měření, kompletní technická data a nezřídka i video.

Web AutoRevue.cz hodláme i nadále rozvíjet. Pokud máte jakékoli přípomínky k jeho současné podobě, námět na nové sekce nebo jakýkoli jiný nápad, který by mohl AutoRevue prospět, budeme velice rádi, pokud nám o něm dáte vědět na e-mail pavel.janda@cpress.cz nebo v diskusi pod tímto článkem. Věřím, že novou sekci uvítáte a pomůže vám lépe se orientovat nejen na našem webu, ale i ve spletitém světě automobilismu.

TEST Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi: Galerie moderního designu

Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi

Nové městské SUV francouzské automobilky obsahuje tolik designérských nápadů, že by to vystačilo hned na několik aut. C3 Aircross jsme vyzkoušeli s motorem 1.6 BlueHDi.

17.  2.  2018 | Radek Pecák | 13 příspěvků
Minitest Ford Fiesta Vignale 1.0 EcoBoost: V čem je ta prémie?

Ford Fiesta 1.0 EB Vignale (minitest)

Vyplatí se koupě té nejvíce vyšňořené Fiesty? Vyzkoušeli jsme ji s litrovým motorem EcoBoost o výkonu 103 kW.

15.  2.  2018 | Milan Lažanský | 25 příspěvků
TEST Volkswagen T-Roc 2.0 TDI DSG 4Motion: Pouliční směska

VW T-Roc 2.0 TDI DSG 4Motion

Rostoucí segment SUV byl loni rozšířen o stylový Volkswagen T-Roc. Vypadá fantasticky, přináší však i řadu těžko pochopitelných řešení. Pro první test jsme zvolili verzi s turbodieselem, převodovkou DSG a pohonem všech kol.

13.  2.  2018 | Jan Mička | 23 příspěvků